Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy a fogamzásgátl...

Lehetséges hogy a fogamzásgátlótól kiújul a gomba ott lent?

Figyelt kérdés

Mikor elkezdtem szedni, kijött és írta hogy lehetséges mellékhatás, azóta ugye kezelve lett minden.

De az utóbbi időben észrevettem hogy folyásom van lent, folyamatosan. Néha viszket is de ha bekenem Canesten-nel elmúlik a külsőleges dolog.

Szóval nem tudom, kiújulhat vagy nem, mert amúgy semmi olyat nem csináltam hogy elkaphassam.



2021. aug. 19. 02:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy először úgy gondoltam hogy a szervezetemnek meg kell szoknia és azért történt ez a betegség.
2021. aug. 19. 02:36
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Nem a gyógyszertől van direktbe. Ő csak meggyengíti a hüvelyflórád vagy épp arra késztet, hogy ne használj óvszert, így nem tudod kivédeni a nemi betegségeket.
2021. aug. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hajlamosító tényező a fogamzásgátló,igen. Érdemes más fajtával próbálkozni,ha nem szűnik meg a dolog. Egyébként hüvelyflóra felborulást ezer meg egy dolog okozhat, a tabletta csak egy plusz hajlamosító.
2021. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4 fajtát szedtem, mindegyiktől gomba, hüvelygyulladás, bakteriális fertőzés és instant libidó halál.
2021. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!