Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hogy ne fájjon a...

Mit tegyek, hogy ne fájjon a tampon kivétel?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szűz, a legkisebbet használom (OB Mini), csak olyan napokon használom, amikor nagyon erős a vérzésem, mégis (főleg mióta új a tampon, ez a befelé vezeti a nedvességet dolog van) olyan érzés kivenni, mintha vákuummal tépném ki a tampont a hüvelyemből. Már tisztaságival hordom, és csak akkor cserélek, ha már látom a vért a betéten. (2-4 óra) Feltenni semmi problémám nincs. Mivel lehetne segíteni ezen? Lazítok, wcn ülve húzom ki. Nyomni kéne mellé? Próbáljak más márkát? (A Tampax elvileg hosszában nő, de abból meg csak normál méret kapható itthon) Fogalmam sincs mit csináljak, mert ez már sírógörcsöt okoz lassan.

2021. aug. 19. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Én is a minit használom, szerintem próbálj ellazulni mert tuti görcsben vagy és félsz hogy megint fájni fog, lehet kicsit "nyomni" is mellé és nagyon lassan kihúzni. Más márkát is megpróbálhatsz persze, lehet hogy azok jobban beválnának.
2021. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet akkor nézek más márkától minit, csak mindig azt mondják, hogy az ob a legjobb.
2021. aug. 20. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne ülve veddki.

Guggolj le, tarts a másik kezeddel oda wc papírt, hogy ne cseppenjen le vér és máris oda teheted egyből a tampont amikor kiveszed.

Nem kell igazából nyomni, csak egy kis "tolás" elég neki.

Az ob tökéletes, attól csak rosszabbat találsz. Silk touch fátyolosat vegyél.

A tampax egy forintot nem ér.

Én most 30 éves vagyok, de emlékszem általános iskolában mi is ezzel viccelődtünk, hogy "félek egyedül kivenni" mert nekünk is kényelmetlen volt. Majd idővel ráérzel

2021. aug. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Nekem sincs nagy rutinom a tamponnal sajnos, de remélem, hogy javul a helyzet.:)
2021. aug. 23. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!