Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire illik levetkőzni a...

Mennyire illik levetkőzni a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem az orvos elvárja, hogy egy szál punciban álljak előtte (deréktől lefelé meztelenül)?!


Hosszú felsőben vagy szoknyában is odaállhatok elé, bugyi nélkül?

Nem fog megszólni, hogy miért nem vetkőztem le?


2021. aug. 20. 07:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
A dokit csak az érdekli, hogy a vizsgálószéken fekve oda tudjon férni a vizsgáladó területekhez, hogy a székre felfekvés elött mennyire látszik, hogy meztelen vagy, az nem.
2021. aug. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Lehet úgy is, hogy szoknyába van és leveszed alóla a bugyit
2021. aug. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Én privát orvoshoz járok, ott van ilyen köpeny, azt veszem fel és abban vizsgál. A sima sztk-t inkább kerülöm, mióta egyszer egy egész család végignézhette, ahogy átvonulok egy szál semmiben a vizsgálón, mert az orvos baszott becsukni a két rendelő között az ajtót. Tapintatlan bunkó némelyik. De ha ilyenhez mész, akkor egy hosszabb tunikát vegyél fel, és azt könnyen a derekadhoz tudod emelni, mikor felmászol a kengyelesbe.
2021. aug. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Szoknya vagy hosszított - legalább popsit takaró - felső jó lesz, ráérsz felrángatni közvetlenül a vizsgálat előtt is.
2021. aug. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Én (egyébként is szinte mindig ruhát vagy szoknyát hordok) mindig ruhában megyek oda, bugyit levetem, aztán mikor felfekszem, akkor felhúzom a ruhát. Dehogy kell egy szál p.nciban ott álldogálni előtte. Egyébként nálunk, de gondolom a legtöbb helyen is, még az sztks rendelésen is leültetnek először, mikor kérdezik mi a panasz, jó hogy nem csupasz seggel ültetnek le.
2021. aug. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Furi orvosok lehetnek egyesek helyeken. Nálunk, az orvosom, és a helyettese is mindig csak annyit mondott, hogy bugyi, melltartó le, a többi maradjon. Én eleve szoknyában megyek.
2021. aug. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
Melltartót minek levenni? Itt neked van fura orvosod...
2021. aug. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Mert a normálisabb orvos áttapogatja az emlőket is kedves utolsó. Nem fura az orvos, alapos.
2021. aug. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Szoknyába is mehetsz, akkor csak leveszed a bugyit és amikor felülsz a vizsgálóra,szoknyát felhúzod..
2021. aug. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
45%
Igen, esetleg a vizsgálat után. Mi a fészkes fenéért kellene a bugyival együtt teljesen pucéran flangálni? Mert hogy értelme nincs, az is biztos. Ez nem alapos orvos, hanem egy felnótás
2021. aug. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!