Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan "illik" nőgyógyászhoz...

Hogyan "illik" nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy szőrösen, szőr nélkül, borostásan?! Én arra gondoltam, hogy ilyen 1-2-3 hetes szőrrel mennék. Tudom, hogy nem az érdekli, hogy ki mennyire szőrös de gondolom "nem mindegy" hogy valaki több havi bundával ül oda vagy kicsit rendezettebben. Mármint arra gondolok, hogy például egy takarító is szívesebben takarít olyan helyen ahol nem csupa szemét, ragacs minden.

Viszont azt is olvastam régebben, hogy van ahol megjegyik azt is ha teljesen csupasz, a fertőzésekre hivatkozva. Nem tudom manapság hogy működik ez.

Szerintetek mi a legjobb?


2017. dec. 6. 19:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Első vizsgálat lenne, azért kérdezem.
2017. dec. 6. 19:31
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

A nőgyógyászt nem fogja érdekelni a több havi szőr sem. Van, aki soha életében nem borotválta,mégis megvizsgálják.

Amúgy jól írtad,a nőgyógyászok "szeretik" a szőrt, mert fertőzés elkerülése szempontjából ez az ideális.

2017. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy szőrös , még nem kell ragacs legyen.
2017. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Én szőr nélkül mennék.
2017. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha randira mész, lehet, hogy komoly dilemmát okoz, hogy a pasi éppen melyik fazont szereti, de hidd el, a nőgyógyászt csak egyetlen dolog érdekli: hogy előtte tusolj le! :)
2017. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Rövidre szoktam vágni, borotvához még egyszer nem nyúlok mert tök mindegy hogy vadonatúj, lefertötlenitett borotvával igazítom, és utána bekenem neogranormonnal, nekem totál kipattog a bőröm és egy hétig piros pöttyös, úgyhogy én inkább a rövidre vágottra szavaznék. De amúgy meg az a lényeg hogy neked mi a kényelmes, nőgyógyászt nem fogja érdekelni :)
2017. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Mosakodj meg rendesen ennyi a lényeg, esetleg arra figyelj, hogy azért annyira legyen formára igazítva, hogy ne kandikáljon ki a bugyin kívülre a széle, mert az azért eléggé ápolatlanságra utal, de körülbelül ennyi. Nem fog vele foglalkozni, hogy milyen naponta lát eleget, megvizsgál, aztán kb el is felejti, hogy milyen volt a tied.
2017. dec. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tisztán -ennyi a fontos.


én speciel csak fazonra nyírom, a hosszából nem szoktam vágni, vagy csak nagyon ritkán. sosem volt rá panasz.

2017. dec. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!