Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Gyulladás?

Mi lehet a bajom? Gyulladás?

Figyelt kérdés
Mindkét oldalomon,a csípőcsontom alatt két púp található,ami mostanában jelentkezett. A menstruációm elmaradt, ha megnyomom nagyon erő,szúró fájdalom jelentkezik,valamint az egész alhasam nyomásérzékeny.A hasam felvan puffadva, a gyomorszájam is fáj,a melleim is fájnak.Egyéb tünetek: hüvelyi folyás,gyakori szúró fejfájás. 16/L
2010. aug. 29. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel inkább menj orvoshoz! Kiváló egészséget és minden elképzelhető jót kívánok egész életedre!
2010. aug. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Áá, a kedvenc PASI hozzászólóm ismét akcióba lépett. De most kivételesen igaza van, AZONNAL menj orvoshoz, ez nagyon nem vicces. A púp valószínűleg nyirokcsomó lehet, ami leggyakrabban gyulladást jelez, a gyulladás pedig végleges meddőséget okozhat. Nem tudom, hogy a fejfájásnak van-e köze a fertőzéshez, ha igen, az szerintem elég nagy baj, mert nem kizárt, hogy olyan baktériumfertőzésed van, ami toxint (méreg) termel. De ez csak találgatás, ne ijedj meg, viszon MÉG MA menj orvoshoz, ha a nődoki nem fogad (ha elég kitartóan bizonygatod, hogy nagyon sürgős, szoktak fogadni azonnal), akkor a házidokihoz (a nyirokcsomó és a fejfájás miatt).

Ha pesti vagy, és nincs dokid, ő hétfőnként rendel, ha megmondod, hogy nagyon sürgős, akkor soron kívül ad időpontot estére. Viszont magándoki, sokba kerül, helyben csinál ultrahangot, ha kell (nálad valószínűleg kell), ezért legyen nálad 20 ezer Ft. (Nem fog ennyibe kerülni, csak kb. 15-16 ezerbe, de nem tudom pontosan. 20-ból ki fog jönni, azt biztos, ha nem kell ultrahang, akkor 10 körül van.) A magánrendelés menüpontban megadott tel. számot hívd fel:

[link]

2010. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves második! Az első válaszoló vagyok! Megkérhetlek rá, hogy ne gúnyolódj?!!!
2010. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úú,nem tudtam hogy ilyen súlyos is lehet a probléma,holnapra van időpontom egy magándokihoz,remélem nem lesz késő!
2010. aug. 30. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!