Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Be vettem két klimicin gyógysz...

Be vettem két klimicin gyógyszert fog gyúlladás csökkentő de rá ittam direkt vagy 1 dl pálinkát mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
már most kovájgok,és nem tudom telejesen egyenesen járni...
2009. nov. 5. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
jobban fogsz aludni, és nem fog fájni a fogad. Holnapig.
2009. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem fog jót tenni! Legközelebb ne tegyél ilyet! Az ital általában nem ajánlatos gyógyszerrel együtt...
2009. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tudjátok a férjemmel nagy vitába vagyunk és ő sosem ivott melletem most meg nagyon részeg és már 2 honapja csak veszekszünk jogisan én hibáztam .de nem csltam meg!és na azért vettem be gyógyszert hogy és ittam rá hogy hátha korházba kerülök és pihenhetek!!de uyg látszik nem vettem be eleget...:-(nagyon komás vagyok ez szar szerintem veszek be valamit meert ez igy nem jó bocsik amindenkinek...
2009. nov. 5. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tégy kárt magadban!!! Főleg, ha nem vagy hibás semmiben. Ne hagyd magad, többet érsz... Ez nagyon szomorú...
2009. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj, istenem, a Klimicin antibiotikum, minek gondoltad, valami droghatású szernek? Nagy bajod nem lesz, de ha legközelebb mással próbálkozol, számíts rá, hogy a toxikológiára visznek, ami nem mondható kellemes pihenőhelynek, főleg gyomormosással egybekötve..
2009. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igaz nem lett bajom csak nagy nyomás volt a mellkasomba kb.3 orán keresztül utána meg elaludtam és reegel csak felébrettem kipihenten!
2009. nov. 6. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!