Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terheseknek is kötelezővé...

Terheseknek is kötelezővé teszik a COVID-oltást?

Figyelt kérdés

7. hetes terhes vagyok, nagyon aggódom amiatt, hogy oltás nélkül szülni sem engednek.

Semmiképpen nem szeretném magamat beoltani, főleg nem Pfizer vakcinával, aminek jelenleg csak kísérleti engedélye van. Valaki esetleg tisztában van ezzel?



2021. aug. 20. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell beoltatni magad, max minden vizsgalat elott tesztet kell csinaltatnod, amit te fizetsz.

De ez se biztos, lehet, hogy ratok ez nem vonatkozik, hivd fel a hazirovosod es kerdezd meg.

2021. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Engednek szülni, csak ha nem vagy beoltva, akkor teszt, és ha pozitív, akkor mindenki be lesz öltözve körülötted, és egy családtag sem mehet be hozzád.

Egyébként mit értesz konkrétan kísérleti engedély alatt?

Egyébként azt is vedd számításba, hogy a vírus a kismamákra fokozottan veszélyes, több eset is volt, amikor annak érdekében, hogy a kismama életét meg tudják menteni, idő előtt császározni kellett, és több olyan eset is volt, amikor a kismamát ennek ellenére se tudták megmenteni. De te tudod.

2021. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én nem hiszek ebben a dologban, de mindenki nézőpontját elfogadom.

Így is valószínű, hogy császáros szülésem lesz.

A gyermekem egészségét jobban féltem az oltástól.

2021. aug. 20. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!