Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnál is jelentkezett hasonló...

Nyuszifülcsi kérdése:

Másnál is jelentkezett hasonló probléma?

Figyelt kérdés
Az lenne a gond, hogy miután felvettem áprilisba az első COVID oltást (Pfizer) utána elmaradt a menszim és májusba miután megkaptam a másodikat azóta se jött meg. Másnál is fordult ilyen elő, hogy az oltás után ilyen problémái lettek?

2021. aug. 2. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Egy-két hónapig oké, hogy oltás után felborul a ciklus, de az, hogy már hónapok óta nem jött meg neked, az nem oké. Keress fel nőgyógyászt.
2021. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Szintén zenész. Ugyanúgy május eleje óta nem jött meg, 26-án kaptam a második oltást.
2021. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván rengeteg nőnél előfordult, de attól még nem lesz normális.
2021. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most fogom menni majd dokihoz, csak nagyon kiváncsi vagyok jár-e még valaki hasonló cipőben, mert ismerek olyat is akinek pedig pont az ellenkezője történt. Már korából kifolyólag nem is menstruált de oltás után 3. hónappal sajnos megjött neki.


És egyre több helyen olvasom, hogy sok nőnek felborította a ciklusát.

2021. aug. 2. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így jártam én is csak féltem bekepzelem magamnak.De ezek szerint más is van így.Meg a vesèm fáj nagyon a második oltás óta 2 hete kaptam meg de mèg most mindig megvan a menstruációm.
2021. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így voltam. Holnap kapom a 3. oltást. Nem fogok már idegeskedni azon, hogy ha nem jön meg időben. A Pfizernél ez nagyon gyakori tünet volt nőknél.
2021. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Második oltás óta mindíg késik egy hetet.Ez májusban volt Már nagyon unom...
2021. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!