Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy néha kimaradnak...

Normális, hogy néha kimaradnak a premenstruációs tünetek?

Figyelt kérdés
A menstruációm első napja előtt nagyjából egy héttel eddig mindig éreztem mellfeszülést, enyhe fájdalmat. A ciklusom átlag 35 napos, és ezek alapján vasárnap kéne megjönnie, de eddig semmi tünet. (Még nagy éhség vagy hasonlók sem, ami néha van, néha nincs.) Elméletileg nem lehetek terhes, mert rendesen védekeztünk a párommal (óvszer), ugyanakkor nyilván ennek sem tudok 100%-ig kizárni a lehetőségét. A kérdésem az lenne, hogy normális, ha néha úgy jön meg, hogy semmi tünet nincs előtte? Vagy inkább betegségre, terhességre, egyéb dologra gyanakodnátok? (Tesztelni holnap reggel fogok, annál korábban nem akartam, még így is lesz holnap egy nap a nemvárt napjáig.)

2021. aug. 20. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2021. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha kesik 1-2 napot, akkor tesztelj.

Egyebkent elofordul, nekem peldaul jonnek-mennek ezek a pms tunetek. Van, hogy feszul a mellem elotte, van, hogy migrenem van, hanyingerem, mikor mi. Legutobb pl tok eszrevetlenul jott meg, semmi tunetem nem volt elotte. Persze, a hasam nagyon faj mindig az elso 2 napon, tehat ezt a reszet nem uszom meg.

2021. aug. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Nekem sem minden hónap egyforma. Van, hogy annyira feszülnek előtte a melleim, hogy melltartó nélkül alig bírok meglenni. Máskor meg egyáltalán nem feszül. Egyszer már egy héttel előtte fájdogál a hasam. Máskor meg aznap se. Sokszor iszonyú fejfájásom van napokkal előtte.

Nem gondolom, hogy terhes vagy.

26N

2021. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha csak akkor veszem észre, ha megjön, semmi előjel. Ha csokit kívánok, akkor szoktam gyanakodni.
2021. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, hogy nincsenek tünetek. Ugyanúgy óvszert hasznalunk. Nincs ezzel semmi gond.
2021. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig nem jött meg, tegnap délután tesztelve pedig negatívot kaptam.
2021. aug. 23. 10:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg és várj. Ha sokat késik 1 hét+, akkor tesztelj megint. Lehet más oka is: stressz, mozgás, hormonprobléma, táplálkozási változások, betegségek…
2021. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a 35 napos ciklus alapvetően nagyon határeset. 21-35 között “normális”. Lehet egy nőgyógyászt felkereshetnél.

De 2 nap késés semmi.

2021. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!