Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért öregszenek gyorsabban a...

Miért öregszenek gyorsabban a nők mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Miért van, hogy azok a nők akik sokat éjszakáznak, buliznak azoknak természetellenesen öregszik az arcuk? "Kiélt feje van" ezt szokták mondani.. Míg az ugyan ilyen életmódot folytató férfiakon ez egyáltalán nem tapasztalható..


Most volt osztály találkozónk (20 éves korosztály vagyunk), és azt vettem észre, hogy ezek a csajok az elmúlt 1 év alatt 2-3-at öregedtek.. Most az tudni kell, hogy 14 éves koruk óta elég keményen benn vannak az éjszakában ahogy mi is. Minket viszont mindenhol 18-nak néznek.. Miért van ez?


2010. aug. 29. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biológiai háttere van, ugyanannyi ital pl. sokkal ártalmasabb a nőknek, mint a férfiaknak. Gondolom, mással is hasonlóképpen működik.
2010. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Alkat kérdése, szerintem az alkoholizmus a férfiakon is ugyanúgy meglátszik.
2010. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vedd hozzá hogy eléggé sminkelik is magukat azok a npk, lányok akik éjszakaznak buliznak, attol 2*esen öregszik a bőr, plusz az alkohol. tökéletes ut az öreg szikkadt arc eléréséhez. ezáltal sokkal idősebbnek is neznek ki. deazert a ferfiakon is meglatszik az alkohol, cigi stb
2010. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jaa meg hát a szoláriumot kihagytam...utolso vtam
2010. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!