Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért az idősebb férfiak...

Miért az idősebb férfiak jönnek be? Fog ez változni?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Világ életemben a nálam idősebb férfiak tetszettek. Valahogy a korombeliek és az 1-2 évvel idősebb férfiak nem jönnek be. Nem kell öreg férfiakra gondolni, inkább a 30-as évei elején járók tetszenek és gyakran előfordul, hogy nekik már van gyerekük.


Nincs apakomplexusom, mert szerető családban nőtte, fel és édesapám 63 éves, szóval nem hinném, hogy ez lehet az oka.


Szerintetek a későbbiekben fog változni az ízlésem? Amikor én is már 30-hoz közeli leszek, akkor találok magamnak szintén 30-as éveiben járó párt? Vagy akkor már a fiatalabbak fognak tetszeni?


Nagy baj ez egyáltalán?


2011. jún. 12. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!Nem tudom,hogy miért,de én is világéletemben az idosebb pasikhoz jobban vonzódtam.19 éves vagyok.

Nem tudom miért van ez,de egyszeruen jobban vonzodom a nálam idosebb férfiakhoz.

Lehet,hogy ez idovel változni fog.Ki tudja.

2011. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!