Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A női nőgyógyászok jobbak,...

A női nőgyógyászok jobbak, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata?Én férfihez járok,de nem szívesen ...
2011. nov. 15. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem a nemétől, hanem az orvos természetétől függ. Én hallottam már nagyon rosszakat nő nemű orvosról, de akinél voltam, az egy tündér volt. Most (mindegy milyen okból)férfihez járok, és ő is egy tündér:D
2011. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Férfihez járok, (csak férfit ismerek), nem egy tündérpofa, de nagyon jó orvos, és nekem ez a lényeg.

Nőhöz valahogy nem szívesen mennék, ha választani lehet, róluk sok rosszat hallottam, de lehet csak pletyka.

De egyébként tök mindegy szerintem, embere válogatja, biztos van mindkét nemből jó és rossz orvos is. Én csak azt nem értem, ha valaki nem alapján választ dokit, vagy legalábbis ez a fő indoka, ő elsősorban orvos, nem a nemét kell nézni.

2011. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Általában nem, de valóban a személyiségétől és a tudásától függ, hogy jó vagy sem, nem pedig a nemétől.
2011. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem. Nem is rosszabbak. Nem lehet általánosítani. A saját tapasztalataim jobbak a ffi dokikkal, mint a nőkkel, de ez csak arra a párra vonatkozik, akikkel dolgom volt. Én szívesebben járok ffi dokihoz.
2011. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Mila11 ***** válasza:
81%

nekem a ffi doki természetesebb, de különben pedig orvos mind ez a lényeg.

még soha nem volt rossz tapasztalatom orvosi téren nemek szerint

2011. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ. Nekem férfi dokim van, remek orvos és ember.
2011. nov. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Miért lett divat kételkedni a férfi nőgyógyászokban? Sokáig senkinek nem volt velük semmi baja. Nem az számít, hogy milyen nemű az orvos, hanem, hogy profi legyen, kedves, türelmes, és meglehessen vele mindent beszélni.
2011. nov. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%

Azt nem állitom, hogy jobbak, vagy rosszabbak, de az biztos, hogy nagy valószinűséggel már átélte azokat a gondokat ő is, amvel felkeresed, nem csak könyvből tanulta, hiszen neki is olyanja van, igy szinte fél szavakból is megérti azt, amit férfi kollegájának magyrázgatni kell.


És szerintem a vetkőzés, terpesztés is elviselhetőbb, mint egy idegen férfi elött.

2011. nov. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

jobbak, vagy rosszabbak - ilyen összehasonlitásról még nem hallottam... szerintem ez nem-függő.


Az biztos, hogy kevésbbé kinos a feltárulkozás elötte!

És az is igaz, hogy "kollegina", igy szolidárisabbnak kell lennie, mint férfi kollegájának.

2011. nov. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Én nőhöz járok elejétől fogva, nem járnék férfihez semmi pénzért. Kedves, türelmes és olyan dolgokat is meg tudok beszélni vele, amit férfival nem tudnék...
2011. nov. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!