Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj? Teherbe eshettem?

Mi lehet a baj? Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.17 éves lány vagyok. Az utolsó menstruációm helyett 3-4 napos barnás-véres folyásom volt. Előtte 1 héttel voltam együtt a barátommal. Az óvszer kicsit felcsúszott de időben vettük észre, nem jött le teljesen,és egy új óvszerrel fejeztük be. A menstruációm még nem állt be teljesen. Eddig is és mielőtt még nem voltam együtt a barátommal, tehát szűz voltam, addig is volt úgy, hogy kimaradt. Na most tudni kell azt is h srtummám van, ami befolyásolja a hormonrendszert, de az orvos régebben azt mondta, csak szedjem a gyógyszert és be fog állni a menstruációm. Mikor "megjött" ez a barna folyás, azalatt nyaralni voltunk,és hát a nyaralás elég eseménydús volt, minden napra jutott valami "jóhír". Rengeteget idegeskedtem, volt egy este hogy be is lázasodtam az idegességtől,és a sírástól. És a barna folyás a nyaralás végén jött, menstruáció helyett. Szerintetek lehet gond? teherbe eshettem? vagy csak az idegesség, és a strumma miatt volt ez? a Válaszokat előre is köszönöm!
2010. aug. 29. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Szia Te kis DRÁGA!

Az én lányom is 17 éves,nem volt még eggyütt a barátjával és kb.2.hete szedi a gyógyszert,neki is barnás folyása volt..legútóbb....ne idegeskedj feleslegessen...lehet,hoyg a pete nem volt elég érett és azért volt gyengébb a menseszed!Azt tanácsolom,hogy vegytek egy terheségi teszte de addig is a szexet a barátoddal hanyagoljátok,amíg ki nem derül....,hogy terhes vagy .-e vagy nem.Nem kell midnig a legrosszabbra gondolni...:)Tudom benne van a pakliban...de..az Őszinteségnél..nincs jobb gyógyszer..és a szüleidhez fordulj ..legelőszőr tanácsért!!

Minden jót neked!

2010. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Strummád van??
2010. aug. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.(: Remélem nem vagyok terhes, fiatal vagyok még hozzá.
2010. aug. 29. 22:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, strummám van.
2010. aug. 29. 22:57
 5/5 anonim válasza:
Elozok kerlek mond el hogy terhes vagy e vagy nem oke?
2010. aug. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!