Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most van a hüvelyfolyásom...

Most van a hüvelyfolyásom szerintetek használjak betétet? Meg mesélnétek a hüvelyfolyásról mert anyumat nem merem megkérdezni róla ÜDV:12/L

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha sok van és zavar használhatsz tisztasági betétet.És kérdezd meg nyugodtan anyukádat.Szerintem örülni fog neki hogy tőle kérdezel ilyeneket.
2010. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha nem túl sok és a folyás, és nincs büdös szaga akkor teljesen normális

használj tisztasági betétet

ha anyukádat nem mered megkérdezni, fordulj a lánytesódhoz (ha van) vagy a barátnőidhez

2010. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat és inkább akkor beszélek valamelyik barátnőmmel még egyszer köszi!
2010. aug. 30. 11:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem túl sok, ha fehér vagy átlátszó és nincs kellemetlen illata, nem viszket vagy csíp a puncid, akkor normális!!!! Egyébként, miért nem mered Anyukádtól megkérdezni?
2010. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát nem tudom nem szoktam ilyenről mással beszélni csak néha az 1-ik barátnőmmel de amúgy köszi a választ
2010. aug. 30. 12:35
 6/10 A kérdező kommentje:
további válaszokat várok.x)
2010. szept. 1. 19:05
 7/10 anonim ***** válasza:
A google-ban is rákereshetsz.
2010. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem itt az ideje, hogy megkérdezd az anyukádtól, hogy mikor akarja a felvilágosító beszélgetést, mert neked már ideje lenne.

2010. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Normális mértékű folyásra nem kell betétet használni. (Minden nap cserélj bugyit, simán ki lehet mosni belőle.)

Ha zavaróan sok, akkor doki, mert az fertőzés jele lehet.


Nem kell bedőlni a reklámoknak a tisztasági betéteket illetően. Az igazság az, hogy bármilyen "légáteresztő", bepállik és fertőzések forrása. Ha illatosított, akkor meg pláne.

2010. szept. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! amúgy utolsó előtti:már meg volt .nem azzal van a baj de amúgy Köszi!
2010. szept. 2. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!