Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van barnás kellemetlen...

Gominola kérdése:

Miért van barnás kellemetlen szagú folyásom a menstruációm ideje alatt?!

Figyelt kérdés
A melleim be vannak duzzadva és fájnak.Már a menstruációt megelőzően volt barnás folyásom ami kellemetlen szagú,de tudtam,h meg fog jönni ezert mégcsak kezelni sem tudtam,nődokihoz sem tudtam elmenni.Elvileg most megjött,már ha ezt lehet annak nevezni,csak nem ver jön belőlem hanem uugyanugy barnás kellemetlen szagu folyás. Mi lehet ez?? lehetek terhes esetleg?Biztosan vmi fertőzés ez, de akkor miért nem jön meg rendesen?? ha vki tud segitsen!!Köszi
2010. aug. 30. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Még ma menj orvoshoz!!!
2010. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, hogy a barnázás is vérzés, csak a vér a hüvely savas falán kicsapódik, amitől barnára szineződik.

barnázás általában valamilyen hormonelégtelenségre utal. többször is volt már, vagy csak most?

ha többször is előfordul érdemes elmenni a nőgyógyászhoz,hogy megnézze mi van. de szerintem nem feltétlenül van baj, de inkább a doki mondja ki.

2010. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez nem a menstruációval jár? amikor először megjön abban a hónapban akk először barnás, és utána jön a piros vér....nekem nincsenek előtte se közbe tünetek, úgyh. nem nagyon értek hozzá!!!!!
2010. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeritem ez normális, de tényleg el kéne menni orvoshoz...
2010. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem volt még ilyen,h csak szinte folyasom van mikozben meg kellene jönnie rendesen és ráádásul kellemetlen szagú!A melleim mielött megjön kb mar 1 hettel szoktak fájni, de aztan mikor megjön kb a 2.napon már elmulik a fájás,duzzadás. Hát most még nem mult el..
2010. aug. 30. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!