Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől viszket még mindig a...

Mitől viszket még mindig a hüvelyem?????

Figyelt kérdés

mar sokadjára kapok huvelyi fertozest, most epp gombát. ismét végig csináltam a 12 db-os macmiror kezelést, amit irt az orvos adott meg a kremet is (pimafucort) paromat is kezeltek, szajon át szedhető gyógyszert is kaptam, különben is ovszerral vedekezunk. használtam huvelyflora visszaallitot is minden alkalommal de megis viszket a hüvelyem főleg reggelente. nem erőteljes es nem vakarom magam veresre de igen is zavar. mi a fenetol viszketek meg mindig? neha egy kis égő érzés is van... mi a fene lehet a baj?

nagyon aggodok, mert legutóbbi fertőzésnel is ( bakterium akire antibiotikum is kaptam) viszketés maradt utána és újból lett bajom, gomba...

mar konkrétan szet gyogyszereztek es nagyon elegem van. valakivel volt mar ilyen? mi lehet a baj?



2021. aug. 25. 10:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Candida diétát próbáltad már? Ajánlotta már valaki, ha nem érdemes utána nézned/kérdezned.
2021. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ajanlottak de azt olvastam neten, sokáig nem szabad folytatni az egészségnek nem tesz jót:/ de majd utána nézek akkor mégegyszer, köszi
2021. aug. 25. 11:00
 3/19 A kérdező kommentje:
egyébként inkább kívülről érzek viszketést de belülről meg enyhe égető érzést szoktam, ez kimaradt
2021. aug. 25. 11:00
 4/19 anonim ***** válasza:
Pontosan melyik reszen érzed a viszketest? Bőrgombád is lehet ott, és azt máshogy kell kezelni.
2021. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
a huvelybemenetnel illetve körülötte meg belülről ilyen bizsergo/ egeto érzést sajnos.
2021. aug. 25. 12:29
 6/19 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapig bírtam a Candida diétát, szigorúan vettem, azon kívül, hogy 10 kg-t lefogytam, odalent a panaszaim 6 hónapja fenn állnak .. Mivel 46 kg lettem, abbahagytam.


Egyébként pl a macmiror után végeztek tenyésztést?

2021. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Jaj nekem sem az erősségem a diéta és nem is örülnék neki, ha különösebben fogynék.:(

ez a candida pedig minden jót tilt, nem elég a hüvelyem miatti szenvedés még enni sem ehetek, amiket szeretek pedig a kedvencem a dinnye, ami csak nyáron van de az is tilos lenne pedig egészséges is.


sajnos utána nem!

2021. aug. 26. 23:41
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza, kérj tenyesztést, lehet hogy már nincs is gomba, csak a hüvelyflórádat kell helyreállítani.
2021. aug. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
a tamponhasználatról való leszokást ajánlom. amióta betétet használok semmi bajom. tudom kényelmetlen meg minden (nekem is az) de fontosabb az egészség mint a kényelem.
2021. okt. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, elmúlt a gondod?
2021. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!