Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Külsőleg semmi sem látszik,...

Külsőleg semmi sem látszik, viszont borzasztóan viszket a csiklóm,és a hüvelyem is néha. Nem tudok tőle aludni,és napközben is ingerült vagyok, hogy rossz a közérzetem. Hogy állapítja meg a doki,hogy mi bajom ha semmi sem látszik kívülről?

Figyelt kérdés
Canesten, Betadine hüvelykúp, semmi sem használ, pedig amit tudtam már mindent kipróbáltam,hogy enyhítsem a bajomat.
2020. dec. 2. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ellenőrzi a pH-t, abból kiderül mi a baj. Ahelyett hogy saját magad próbálgatod a készítményeket menj el orvoshoz. Ezek a szerek amúgy nekem sose segítettek, csak a Macmiror Complex amit az orvosom írt fel.
2020. dec. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a gabonat meg cukrot. Par oran belul vagy egy nap alatt rogton enyhul es eltunik. Normalizalodik a ph.
2020. dec. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!