Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pharmatex fogamzásgátló kúp...

Pharmatex fogamzásgátló kúp használatánál hogy lehet nem használni szappant? A kezünket szappannal mossuk, akkor már nem hatékony a védekezés?

Figyelt kérdés
Kérlek magyarázzátok el. A fürdésnél a párom szappant szokott használni, én tusfürdőt. Ha nem közvetlenül előtte használjuk úgy jó vagy úgy se?

2021. aug. 25. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

A pharmatex kúp semennyire nem biztonságos, se így se úgy.

Ha nem akartok gyereket, ketessetek normális védekezési opciót

2021. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Nehogy fogamzásgátlóként használjátok!!!!! Ismerek (nagyon közeli) olyan nőt, aki azzal lett terhes
2021. aug. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már 3éve hogy használom a pharmatexet!

Nekem eddigi legjobb fog.gatló mivel a sensitiv gumitól is viszketek.. rendes fogamzásgátlót nem használhatok (trombózisgyanú) miatt.

A szappan igazából semlegessé teszi a kúpot de mivel ndm közvetlen érintkezik vele ezért semmilyen formában nem befolyásolja. (ORVOS MONDTA EZT NEKEM RÓLA!!!!)

2021. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó régi a kérdés, ha nem baj válaszolok.:

Használat előtt szabad szappannal tisztálkodni! Alul is és a kdzed is megmoshatod szappannal.

Aktus előtt 10 perccel felhelyezitek. Mikor megvolt a szex, na akkor nem szabad szappannal/tusfürdővel megmosni odalent! Mert semlegesíti a hatóanyagokat. Sima csapvízzel lehet megmosni a nemiszervet. Hüvelyt hagyd!

2022. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!