Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez nemi betegségre utal?

Ez nemi betegségre utal?

Figyelt kérdés
Nem élek nemi életet, de már elég régóta túrú szerű valami ül meg a nemiszervem hajlataiban, most utána néztem elvileg ez hüvely gombára vall, korábban viszont volt aki azt mondta, hogy ez normális. Ez nem annyira nagy mennyiségű, általában akkor veszem észre ha mondjuk kihagyok 1 nap furdest (ritkán fordul elő) és akkor másnap látom, de van, hogy akkor sem. Valaki mondta azt is, hogy vegyek valami gyógyteát, de valaki azt mondta, hogy erre nincs tea, ez normális.
2021. aug. 26. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Szmegma, normális.
2021. aug. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Utána olvastam de sehol nem írták hogy pürés állaga lenne, én olajos állagok olvastam

2021. aug. 26. 02:08
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha gomba lenne viszketne. Más nem okoz ilyen váladékot, úgyhogy kizárásos alapon az.
2021. aug. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2

Jaaa értem, köszönöm a választ!🥰🙏🏽

2021. aug. 26. 02:17
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Inkább igénytelenségre.
2021. aug. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 látom sok értelem szorult beléd
2021. szept. 13. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!