Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem akar el múlni a vérzésem?...

Nem akar el múlni a vérzésem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pcom van. Évek óta diétazok. Bár arra nem figyelek mennyi szénhidrátot eszem egy nap, de tartom a diétát. A mozgást kevesebb sikerrel de próbálom beiktatni. Megis állandó vérzés zavarral küzdök. Az endokrinológus már merckformin tablettát is írt fel idáig nem tapasztalok semmit. Úgy érzem ha nem tartom huzamosabb ideig a test mozgást vissza tér a vérzés zavar. Már 10 napja verzek, de ez nem menstruációs vér, sötétebb és kevesebb is, és nem akar el múlni. Mit tegyek? Valami természetes gyógymód van vérzés el allitasara? Vagy valamilyen gyógyszer ami segítene rendezni a hormon háztartásomat?
2021. aug. 26. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Oltva vagy? Ha igen, és Pfizerrel/Modernával, az fokozhatja. Nekem is zavarjaim vannak azóta, utánaolvastam, és nem egyedi eset, egyre több és több nő lép elő.


Gyógyszert mi nem tudunk adni neked, csak orvos. De van PCO-ra rengeteg teakeverék, ami ténylegesen nagyon hatásos, érdemes lenne utánanézned.

2021. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Ismerősömnek évek óta ilyen problémája van, egyelőre nála semmit nem találtak az orvosok, hogy mi okozza. Neki fogamzásgátlót írtak fel, bár az ugye csak elfedi a problémát. De legalább nincs olyan rosszul.
2021. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Off: Hogyan csinalhatod a dietat ugy, hogy nem figyelsz a szenhidratra, ami kb az alapja az egesznek?


Na egyebkent pedig nogyogyaszhoz menj el surgosen, nem normalis ez a verzes. Nem, nincs hazi gyogymod, orvoshoz kell menni!

2021. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem számolom a szénhidrátot,hogy mennyit viszek be egy nap pontosan. Viszont arra figyelek hogy mit eszem.
2021. aug. 26. 13:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor keress fel egy dietetikust talan, mert ez igy nem eleg. Nem csoda, ha nincs javulas, sportra is szigoruan kene figyelni.

De IR is van? Csak mert a gyogyszert felirtak, gondolom amiatt, tehat foleg nem ertem, hogyan engedhetett el igy az orvos, ha az etrended nincs rendben.

Vagy ezt nem mondtad neki?

2021. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nos.


A PCOS egy elég összetett betegség.


Lenne pár kédésem. Milyen magas, hány kg vagy, és hány éves?


Ha ezekre is adsz választ, részletesebben tudok válaszolni.

2021. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
164 cm magas vagyok. 50 kg . Nálam nincs próbléma az elhizassal. Viszont mióta az eszemet tudom állandóan volt valami probléma a ciklusommal. Volt idő mikor majdnem hogy napra pontosan jött meg. Viszont valamitől mindig felborul
2021. aug. 29. 20:05
 8/13 A kérdező kommentje:
20 éves
2021. aug. 29. 20:07
 9/13 anonim ***** válasza:

Rendben.


Cukroddal ha jól sejtem nincs baj.

Csak a hormonháztartással.


Javaslom menj el nőgyógyászhoz, aki ír majd neked megfelelő fogamzásgátló tabkettát, ami beállítja a ciklusod.


További vizsgálatok is kellenek, hogy a pcos-t kezelbi tudják. Nem szedhetsz huzamosabb ideig fogamzás gátlót sem, de amíg folynak a vizsgálatok megfelelő lesz.

2021. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem nem nem!!! Nem ajanluk foggatlot ilyen problemakra!! Foleg kivizsgalas idejere nem!

Kerdezonek valoban orvoshoz kene mennie, kezdve a nogyogyasszal, dietetikussal es endokrinologussal.

2021. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!