Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek, Anyukám nőgyógyá...

Anna cica kérdése:

Nagyon félek, Anyukám nőgyógyászhoz akar vinni. Maszti végett már nem vagyok szűz, átszakadt. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan fog reagálni próbáltam affelé mozdítani a dolgot hogy félek hogy idegen ember kutakodjon oda lent. Egyéppként a panaszom fehér folyás és kimaradt a menzi már 1 hónapja meg kelletvolna jönni. De sehol semmi. Fehér krémes néha takony állagú cucc jön belőlem. Meglehet ugy vizsgálni hogy nem kell széttenem a lábam? Anyukám mindenképpen megtudja hogy nem vagyok szűz,? És ha megtudja valószínű hogy egy péniszre gondol jobban mint egy fésű nyélre? Nagyon félek mi lesz ebből! SOS! Minden eggyes véleményre égető szükségem van.Előre is köszönöm.
2011. nov. 17. 18:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Az orvos megvizsgál,és felvilágosít,hogy miért káros a masztizás,főleg fésűvel!

Azt is megállapítja,hogy nem éltél senkivel nemi életet. Ne félj,mert szükséged van a vizsgálatra,és a gyógyszerekre is.

2011. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Valamint még szűz vagy, csak átszakadt a szűzhártyád. Ez különbség (akkor nem vagy már szűz, ha férfivel együtt voltál).

A nőgyógyásznál mindenképpen szét kell tenned a lábad, anélkül nem tud megvizsgálni.

2011. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Istenem! Anya azt mondta ha nem teszem meg aakkor ha sokáig még évekig nincs kezelve akkor nem lehet gyerekem. De viszont bátorságom sincs elmondani ez eddig az én saját titkom volt amit csak én tudok.:(
2011. nov. 17. 18:30
 4/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ne izgulj! A szüzhártya nagyon sok dologtól átszakadhat....

pl erős sport, stb.....

Ha nem sérültél meg a fésű nyelétől máshol, akkor szerintem nem is kell mondanod semmir..

2011. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
15
2011. nov. 17. 19:01
 7/21 A kérdező kommentje:
Csak hogy nem sportolok erősen . :( És ezt anyu is tudja.
2011. nov. 17. 19:01
 8/21 anonim ***** válasza:

szerintem nem fog mondani semmit a doki...

a folyásoddal fog foglalkozni.

2011. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"Maszti végett már nem vagyok szűz"

Attól még szűz vagy.

Feleslegesen pánikolsz ezen a baromságon. Az orvos tudja, hogy a szűzhártya bármitől elszakadhat. És ha megkérdezi, hogy szűz vagy-e, nyugodtan mondhatod, hogy igen, hisz még nem voltál fiúval.

Anyádnak meg nem kell bent lennie. Ennyi.

2011. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Mila11 ***** válasza:
79%

mindenesetre a dokinak az igazat mond!

anya meg kint marad

2011. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!