Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj az alhasam?

Miért fáj az alhasam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azért írok ide, mert már ez az utolsó reményem. Hátha tudja valaki a kérdésemre a választ.


Szóval : 21 éves lány vagyok, a párommal 1 éve vagyunk együtt. 11 hónapja fogamzásgátlót szedek.

Már a gyógyszer szedése előtt is mindig beleszúr a bal petefészkem köré. És időnként már a jobb oldalba is.

Pont ma voltam ezzel az ügyeleten, ahol a doki csinált hüvelyi ultrahangot, és mondta, hogy nőgyógyászatilag semmi bajom

De akkor miért fáj? - kérdezem én.

A terhességet azért zárnám ki, mert múlt héten volt meg a menstruációm, és amikor a párommal szeretkezünk, akkor a gyógyszer mellett megszakítással is védekezünk.


Szóval : az lenne a kérdésem, hogy volt már valaki hasonló helyzetben? És kiderült az oka?

Nagyon szeretném kideríteni, hogy mi lehet a bajom.

Köszönöm, ha segítesz!



#Szúró fájdalmak
2021. aug. 26. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ultrahangon nőgyógyászatilag minden okés, akkor lehet máshol kell elindulni.

Felfázás mennyire gyakori? Nem lehet hogy esetleg vékonybeleknél van valamilyen gyulladás?

Nekem volt petefészekgyulladásom is, de volt hogy pont oda sugárzott ki vékonybél is, amit nekem nőgyógyász vett észre, ultrahangon. Akkor nem volt vészes a dolog, komolyabb gyógyszeres kezelés nélkül meggyógyultam, de ultranhang előtt nyakamat tettem volna rá, hogy megint a petefészkemmel van baj.

2021. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ételintolerancia is fájhat az alhasban. Ha fiatal vagy ez a legvalószínűbb így látatlanul.
2021. aug. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!