Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vakcina mellekhatasa miatt...

Vakcina mellekhatasa miatt fajhat az alhasam? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

Aprilisban kaptam meg az elso oltasom, ra egy hetre kellett megjojjon a mensim de csuszott majdnem ket hetet. Nem panikoltam, a vakcinara fogtam. Majd megkaptam a kovetkezot majusban. Akkor is kesett a mensi, viszont akkor mar fura fajdalmat is ereztem az alhasamban. Azota megjott a mensim, de mostmar egy honapban ketszer is van, pedig nekem amiota mensizek mindig csak egyszer volt. A legijesztobb, hogy szinte minden nap nagyon gorcsolok es neha nagyon durvan szurnak a petefeszkeim.

Gondolkodtam, hogy kene menni dokihoz, de felek, hogy kirohog es azt mondja csak bekebzelem.


Lanyok a vakcina nektek is kihatott a menstruaciotokra? Nekem total osszekutyulta.


2021. júl. 3. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem a vakcinától van,menj el orvoshoz, nem kell neki semmit mondanod azon kívül,hogy fájdalmad van. Egy hasi uh és egy vizsgálat kellene.
2021. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Bizony az oltásnak sok nem várt hatása van. A fiatalabb szervezetekre még úgyse lehet tudni mit fog okozni. Most pedig már a gyermekeket is oltani akarják.

Említsd meg az orvosnak, hisz kellenek a visszajelzések!

Remélhetőleg tud neked segíteni! Az sem jó, ha valaki lábon hordja ki szövődményekkel. Sehogy sem jó! A szeptember miatt pedig már sokan félnek, kilátástalan mi lesz. Az biztos, hogy a Teremtő nem fogja engedni, hogy az igazságszerető emberek odavesszenek. Közbe fog avatkozni!

2021. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

2

Mit értesz igazságszeretőnek?

2021. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem az emberek mércéje szerinti igazságosság, hanem aki megtervezte és megalkotta az embert, az ő útmutatása nem változik mint miénk. Ha törekszünk rá, hogy alkalmazzuk az életünkben amit helyesnek, erkölcsösnek tart akkor igazság szeretők vagyunk.
2021. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Fúú, kettes, te nem unod még ezeket a hülye papolásaidat?
2021. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

4

Ez tipikus nesze semmi, fogd meg jól,válasz.

2021. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azert gondolom, hogy esetlek a vakcina mellekhatasa, mert oltas elott harom hettel voltam nogyogyasznal es mindent rendben talalt a doki.
2021. júl. 4. 11:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet, annak is meghozza újra aki most kezdte a klimaxot, 1 vagy 2 éve nem jött meg neki.Nem fogja orvos azt mondani, hogy igen.Ha van biológus, kutató ismerősöd ők igen.
2021. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Kerdezo, eleg sok nonel belezavar a ciklusba a vakcina, az en kornyezetemben is vannak ilyenek. Nem tudom milyet kaptal, az ismeroseim leginkabb Pfizert. Nemzetkozi mediaban errol jobban tudsz tajekozodni. Mindenkeppen menj el nogyogyaszhoz, mert a szuro fajdalom utalhat esetleg gyulladasra is, amit mindenkeppen kellene lasson egy hozzaerto. (Persze a gyulladas altalaban elobb-utobb magatol is megszunik, ha hegesedes marad vissza az problemas lehet. Ezert jobb kezelni.)
2021. júl. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!