Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kell-e megint betétet cserélni...

Kell-e megint betétet cserélni ha felfázás miatt belecsurrant néhány csepp pisi, közvetlen csere után?

Figyelt kérdés

A probléma komoly. Megvan a menszeszem. Épp cserélni voltam majd amikor már felöltöztem tűsszentenem kellett és kijött egy kicsi adag pisi.

Most akkor cseréljem le ismét, vagy maradhat? Always-t használok. Vér még ugye nem nagyon van rajta, mert most tettem be.

Kell cserélni a pisi miatt vagy maradhat?



2021. aug. 27. 13:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Remélem, visszanézel ide a kérdésedre. Bocsi, akkor félrenéztem, nem te voltál beteges, hanem valaki más. Elnézést! Legszívesebben kiírnám a felhasználói nevét. De sok értelme nincs. A privát üzenetekkel nem foglalkoznak. Még egyszer bocsi, szép napot!
2021. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ha fel vagy fázva, akkor mindenképp cseréld le szerintem, ha nem akarsz a felfázásra még egy fertőzést:)
2021. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!