Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Augusztus nyolcadika óta...

Augusztus nyolcadika óta menstuálok, ez még a műtét miatt lenne? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Legutóbbi menstruációm május végén volt, következő hétre rá műtöttek átjárhatósági vizsgálat, méh üreg korrekcióval. Ezután 6 hétre pihenőn voltam gondoltam addig azért nem jött meg mert megviselt a műtét... Teltek a hetek nem jött meg el is mentem a 6 Hetes kontrollra ahol jeleztem, hogy nem volt azóta menstruációm, mondta az orvos már kellett volna lennie de lát egy 3cm-es tüszőt amiatt nem volt, de majd megjön ha az elpattan. Hát nem nagyon akart de csak megjött most augusztus nyolcadikán minden teljesen rendben volt (gondoltam én) ahogy szokott lenni el is múlt, rá két napra újra megjött, és ez megy azóta is 1-2 napot olykor eltűnik majd megjön, de csak picit éppen csak egy tampon telne meg naponta most viszont úgy megjött megint mint rendes lenne, pedig ugye a "következőnek" még jövőhéten kellene lennie.


Valaki tapasztalt ilyet műtét után? Ez mennyire van rendben? :( Hétfőn első dolgom lesz az Orvosomtól időpontot kérni addig viszont hátha valakivel tudunk beszélni erről.



2021. aug. 29. 07:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt esetleg még hozzá teszem nem szültem még, babávak próbálkozunk.
2021. aug. 29. 07:20
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem normális. Minél gyorsabban menjél el orvoshoz. Lehet, hogy a méhedben megpattant egy ér és azért vérzel mindig. Habár erre kicsi az esély. Ilyenkor tényleg nagyon fontos orvoshoz menni, mivel ilyen dolog még 16 éves kor alatt se szokott előfordulni, amikor még nem biztos a menstruáció ideje. Gondolom te már elmúltál 16, ezért lehet számodra veszélyes ez az egész.
2021. aug. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elmúltak igen 20 éves vagyok. Létezik, hogy nem látta az orvos ultrahangon a 6 hetes konrollnál vagy ez azóta jöhetett elő?
2021. aug. 29. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!