Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van orvos aki vallal muvi...

Van orvos aki vallal muvi meddőségi operációt egy 27 eves nonel?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok. De soha nem akartam gyereket. Nem is szeretem őket. Ha teherbe is esnek inkabb öngyilkos lennek. Jo genetikai adottsagaim sincsenek, ugyh az is kizaro ok. Parom sincs de azt sem akarok, elso a munka, es a pénz. Testverem gyerekere 2 hetig vigyáznom kellett mindennap 7:00-17:00, a gyerek 2 éves. Elvette az osszes nem letezo kedvem, es csak meggyőzött, hogy soha a budos eletben nem lesz gyerekem. Nincs idegzetem hozzajuk. Illetve ha nem lehetek egyedül depressziós leszek. Azota nem is jarok testveremekhez. Olyan szinten kikészultem ez ido alatt.


A problema az hogy nem igazan tudok orvost aki ezt elvállalná az en koromban.



2021. jún. 24. 03:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az országban? nem hiszem hogy szórakoznának az engedélyükkel...Tisztelt kormányunk mindet megtesz hogy ne tehesd meg. Amúgy meg min parázol ha nincs pasid?
2021. jún. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszem. 40 éves kor felett lehetséges. Addig más fogamzásgátlási módszert kell választani.
2021. jún. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Magyarországon 3 gyerek, vagy 40 éves kor felett. Ha nincs pasid, és nem is akarsz, akkor nincs mitől teherbe esned, úgyhogy érthetetlen, hogy erre mi szükség.
2021. jún. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom attól hogy párkapcsolata nincs, szexuális élete még van. Bár ott alap hogy védekezik, és nem csak a terhesség miatt..
2021. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem végez, mert törvény tiltja.
2021. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos utolsó. Undorító hogy az ember nem rendelkezhet szabadon erről.
2021. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Hát igen... Ráadásul 2x fél év a várakozási idő. Tehát, ha egyből intézni kezded, akkor is már 41 vagy a műtétkor. Én is gondolkodom rajta (2 gyerek után 35 évesen) De az a dilemmám, hogy 41 évesen meg már szinte minek? Ez azért mégiscsak egy altatásos műtét és lehet, hogy pár év múlva meg beköszönt a változókor. (De az is lehet, hogy sokára, csak nem tudhatod előre)
2021. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Természetes a vedekes. De barmikor megtörténhet h kiszakad a gumi. Viszont hormonos tablettakat nem szeretnek.


Igazából nem is értem miért tilos. Jo nyilván arra hivatkozva hogy meggondolhatja magat a nő. De hat sajat dontese volt alairta a paoirokat.

2021. jún. 24. 23:31
 9/17 anonim ***** válasza:

Igen, én is igy gondolom. Jó, lehet, hogy 18 évesen még sok mindent másképp látunk, mint később. De akkor is valahol a kettő között húznám meg a határt korban.

Hát ez az. Én is próbáltam a hormonos tablettát, spirált. Mindkettő szörnyű volt a mellékhatások miatt. Marad a gumi. Pedig itt lenne a szinte tökéletes, mellékhatás mentes módszer. Nem értem, miért kellett vissza szigorítani a feltételeket. Hiszen pár évig, mig bárki megcsináltathatta 18 év felett, sem rohantak tömegesen műttetni magukat.

2021. jún. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Azért tilos, mert a kormány szemében nem ember vagy, hanem tenyészállat, aki kitermeli az új rabszolgákat. Undorító hogy nem rendelkezhetsz a saját tested felett.
2021. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!