Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációs kehelynek...

A menstruációs kehelynek mennyire kell "bent" lennie?

Figyelt kérdés

[link] Ahogy ezen az ábrán látszik pl.? Vagy a kis pöcöknek ki kell lógnia alul?

Nagyon félek, hogy túlságosan beszippantja a hüvely, és nem fogom tudni kiszedni...



2021. aug. 29. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell kilógjon.

És a hüvelyed az ábrával ellentétben nem egy végtelen űr, hogy beszippantsa és ne tudd kiszedni.

2021. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy kényelmes, méhszájtól függő. Ha magasabban van, akkor magasabbra teszed, ha alacsonyabban, akkor alacsonyabbra. Én úgy szoktam, hogy egészen a hüvelybemenetnél engedem kipattanni és akkor magától szépen a helyére mászik :D

Nem fogja beszippantani, attól ne félj. Esetleg, ha túl pici kelyhet választasz nagyon magas méhszájhoz, akkor lehet bonyolultabb kibányászni, de akkor is lehet. Legvégsőbb esetben megvárod, amíg megtelik, akkor magától is megszűnik a vákuum és lecsúszik, kádban guggolva ki tudod nyomni. De nem kell ettől félni :) Én is ki tudtam szedni, pedig én iszonyú kétbalkezes vagyokd, rettegtem is keményen elsőre, de simán kiszedtem :D

Ismered a kelyhes fb csoportot? Ott sok jó tipp van, érdemes böngészni :)

2021. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Attol fugg, milyen magasan van a mehszajad es milyen kelyhet hasznalsz.

Nekem pl Lalicup-om van, jol rakom fel, minden oke vele, keletkezik vakuum is, kinyilik rendesen, stb, nade kilog egy pici a vegebol, ha tul alacsonyan van a mehszajam neha. Erdekes, hogy nem mindig, van, amikor magasan van mensi kozben es nem log ki, erre meg nem jottem ra, hogy miert van.

Egyebkent engem nem zavar semmiben, nem is erezem olyankor, bar nem is az egesz log ki.

Lepj be kelyhes csoportokba facebookon, ott sok infot talalsz, es segitenek is, ha van kerdesed :)

2021. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek, most megnyugodtam kicsit! :) A Facebook csoportot pedig mindenképp felkeresem.
2021. aug. 29. 22:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a 31%-os aki mindenkit lepontozott, elárulja, hogy mi baja a válaszokkal?
2021. aug. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell hogy kilógjon. Én levágtam a kis kihúzóját, mert nekem rendszeresen kilógott és zavart. Annyira mélyen nem kell feltenni mint egy tampont.
2021. aug. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!