Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet vakbély gyulladás?

Ez lehet vakbély gyulladás?

Figyelt kérdés

Kb egy hete érzem azt, hogy a jobb alhasam szúr.

Már itt a mensim ideje.

Nem vészes, csak érzem.



2021. aug. 30. 22:40
 1/7 anonim válasza:
69%
Orvos
2021. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy képet csatolhatnál, hogy tudjunk valamit mondani.
2021. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne az is, bár az nem egy hétig "nem vészes" fájdalom lenne, hanem pokoli+ hányás+ láz stb.

Felfázás nem lehet inkább? Arra jellemzőbb ez a szúró fájdalom. Menstruáció is belezavarhat. Ha nem múlik, menj orvoshoz! :)

2021. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet felfázás🤔
2021. aug. 30. 22:56
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Biztos nem
2021. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nekem egyik ismerősöm élt most túl nagy szerencsével egy perforált vakbelet. Alig volt tünete, semmi fájdalom, kis hőemelkedés, de ezt betudta annak, hogy meg volt fázva. Aztán hirtelen irtózatos fájdalom. Még jó, hogy a kórház utcájában lakik, úgyhogy a férje azonnal át is vitte. (Igen, vitte, mert az eszméletét is elvesztette.)
2021. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ételintolerancia volt. Ha minden más könnyen kizárhatôt kizártál, akkor teszteltesd azt is.
2021. aug. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!