Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladással hogy lehet...

Hüvelygyulladással hogy lehet majd gyerekem?

Figyelt kérdés

X éve fenn áll, nem használt semmi sem. (Semmi sem = évekig orvoshoz járkálás, gyógyszerpaletta, antibiotikumok, hatalmas pénzek, méhszájseb műtét). Egy idő után már elfogyott a pénzem és nem szedtem be az orvosok által kiírt sz.rságokat, merthogy lefogytam tőlük 45 kilóra és tönkrevágták az immunremdszerem a gyógyszerek. Sosem múlt el egy pillanatra sem a gyulladás, de rosszabb sem lrtt, voltaképp több százezreket dobtam ki a kukába, pontosabban az orvosok zsebébe. Azóta így élek.

De belegondoltam, ha gyereket akarok, ugyan ezt fogják velem csinálni? Én már nem szeretnék több gyógyszert szedni, és a gyereknek sem hinném hogy jót tenne. Akkor mondjak le róla, vagy gyulladással is vállalhatom?

Volt, akinek terhessége alatt végig volt gyulladása, és lett belőle gond?



2021. aug. 22. 11:47
 1/5 anonim válasza:

A barátnőmnek terhesség alatt alakult ki, előtte nem állt fent a probléma mint neked.

Annyit tudok mondani, hogy terhessége alatt valami ecsetelest említett (fogalmam sincs mi az, és nemis biztos hogy ez a neve) és program császárja volt. A babával semmi gond nincs :)

2021. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezüstkolloidot próbáld ki
2021. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Akkor nincs akadálya. :)

Tippeket nem kérek, már mindent kirpóbáltam, de azért köszi!

2021. aug. 22. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne próbáld ki🥸
2021. aug. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most írtam, hogy már mindent kipróbáltam, ezen mi nem volt világos? :)

Az ezüst kolloidot a leggyakrabban ajánlgatják a grapefuit cseppek után, egyik sem használ.

2021. aug. 22. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!