Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy oldható meg?

Hogy oldható meg?

Figyelt kérdés

Borzalmasan fáj amikor menstruálok. Most is hajnal 4 óta fent vagyok és a görcsoldó sem sokat segít.

Viszont holnap kellene menni dolgozni. Nem hiszem hogy ilyen görcsökkel tudnék akármit kezdeni

Ráadásul nagyon durván meg is van ez a ménykű.


Ti hogy oldanátok meg ezt?


2021. aug. 31. 05:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg olyan rossz meg munkába indulás előtt közvetlenül is, akkor betelefonálnék, hogy rosszul lettem és amikor jobban vagyok akkor elmegyek orvoshoz és elmondom mi volt a baj.
2021. aug. 31. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a fentiekhez még ennyit tennék hozzá:


Görcsoldó ÉS fájdalomcsillapító együttesen kellene.

Plusz a hasad melegítése, meleg vizes palackkal. Azt is mondják, ha ilyenkor fel tudod tenni magasra a lábad, az is segít.

2021. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Meleget nem nagyon akarok tenni a hasamra

Kitágítja az ereket aztán meg olyan mintha egy csapot nyitottam volna meg.


Köszönöm szépen a válaszokat

Megfogadom a tanácsokat

2021. aug. 31. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld zuhany alatt jó meleg vízet az alhasadra. Nekem sokat segített amikor olyan rosszul voltam, hogy mozogni is alig tudtam. Ott nem baj ha nagyon vérzel, és pihenni is tudsz amíg alábbhagy.
2021. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!