Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensturációs fájdalomra...

Mensturációs fájdalomra mennyire hatásos a Spedifen nevű vízben oldható por? (600 mg-os)

Figyelt kérdés

Nagyon erős, elájulós, rosszullevős, hányós hasfájásom van minden hónapban. Már mindent kipróbáltam, de semmi nem használt, még a lónyugtató cataflam sem. Minden hónapban rettegek szó szerint. Ilyen erősségű fájdalomra jó ez a gyógyszer?

20/L köszi


2011. ápr. 25. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Flector-port próbáltad már? Annak nagyon rossz az íze, de nekem 5 perc alatt elmulasztja a görcsöket.
2011. ápr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Tinker Bell ***** válasza:
27%

Na erre én is kíváncsi vagyok, mert nekem is ilyen szintű fájdalmaim vannak.



Első! Amit írtál, az is vízben oldódó? Vény nélkül kapható?

2011. ápr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Tinker Bell!


Nem. Receptre lehet csak venni. Vízben oldódó granulátum.

2011. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
próbáltam már a flectort, de sajnos nem használt de azért köszi..kb nekem csak az segítene, ha bemennék a kórházba és 2 napra elaltatnának..még ebben a gyógyszerben reménykedem...remélem holnapig nem jön meg mert még nincs nyitva a patika..
2011. ápr. 25. 14:07
 5/17 A kérdező kommentje:

Tinker Bell

Voltam ma patikában, de a patikus hölgy azt mondta, hogy ez a spedifen még az Algoflex M-nél is gyengébb, szóval nagyon erős fájdalmakra nem ajánlja, mert nem jó. (És hát nekem az algoflex m sem használt, szval ez sem használna.) Szóval ha te is annyira hasfájós vagy, mint én, és nem használ az algoflex akkor ne vegyél ilyet mert pénzkidobás lenne.:(

2011. ápr. 26. 12:05
 6/17 Tinker Bell ***** válasza:
0%

Köszönöm! Aranyos vagy, hogy írtál!


Akkor ez is felejtős!

Így akkor kénytelen vagyok bejelentkezni a nőgyógyászomhoz, mert nagyon gáz, hogy aznap amikor megjön teljesen ki vagyok vonva a forgalomból. Kíváncsi vagyok, hogy ő mit fog javasolni.


Szép napot!

2011. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
dettó..jelenleg most annyira fáj, h fel kellett kelnem miatta az ágyból, mert arra ébredtem, h majd meghalok...mikor lesz ennek már vége?:S
2011. ápr. 28. 05:52
 8/17 Tinker Bell ***** válasza:
0%

Azt mondják az okosak, hogy az első szülés után nem fog ennyire görcsölni és hogy nem fog annyira fájni a szülés.


Van tartós kapcsolatod? Mert ha van, akkor érdemes fogamzásgátlót felíratni, ugyanis, ha szeded, akkor szinte észre sem veszed, hogy megvan és össz-vissz 4 napig tart.


Én is szedtem és tényleg nagyon gyenge volt, nem fájt, 4 napig tartott. Már egy fél éve abbahagytam és azóta vannak ezek a rosszullétek.

2011. ápr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nincs még tartós kapcsolatom, de ezután a menstruációm után lesz az alkalom, hogy elmegyek nődokihoz és felíratok fog.gátlót..hallottam már a jó tulajdonságairól, hogy megszűnteti a görcsöket, de sajnos a rosszról is, hogy hízlal (tudom, nem feltétlenül, de mi van ha a doki nekem csak 20adjára találja el, melyik a perfekt számomra?) és eddig ez tartott vissza de mostmár az se izgat ha 100 kg leszek, max többet sportolok(amugyis mozgok minden nap)....ez a női lét esküszöm...mért nem lettem fiúúú???:S:D
2011. ápr. 28. 15:47
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen, a szülés utániról én is olvastam...de nem tervezek a közeljövőben még gyereket...:) és állítólag azután sem szűnik meg teljesen, anyám pl a mai napig majdnem ugyanolyan erősen görcsöl, mint 3 gyerek előtt:S
2011. ápr. 28. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!