Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladást valamilyen...

Hüvelygyulladást valamilyen módszerrel és/vagy gyógyszerrel ki lehet kezelni gyorsan?

Figyelt kérdés
Hüvelygyulladásom van, viszont 3 nap múlva nyaralni mennénk és nem szeretném ha ez teljes mértékben elrontaná a pihenésünket, lemondani pedig már sajnos késő. Tudnátok javasolni valamit amivel elmúlhat, vagy legalább a kellemetlen tüneteket (égő, viszkető érzést) lecsökkentheti? Hétvégén sajnos nem nagyon van lehetőségem orvoshoz menni vizsgálatra. A nyaralás után mindenképpen felkeresek egy orvost.

2021. szept. 3. 21:53
1 2
 1/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Elsőként Canesten kúpot és krémet javasolnék, de ha nem javulnak a tünetek, mindenképpen vizsgáltasd meg magad.
2021. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az volt az első dolgom mikor már kezdett előjönni, mikor észrevettem az első tünetet már mentem is a gyógyszertárba, remélve hátha nem alakul ki teljesen és nyugodtan nyaralhatok, de sajnos nem oldotta meg a problémámat, csak a tüneteket csökkentette és egy rövid időre meg is szüntette, azonban ismét előjöttek (a krémet naponta 3-4 alkalommal használom).
2021. szept. 3. 22:09
 3/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Kúpot is?
2021. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt a kiszerelést vettem amelyikben mindkettő van.
2021. szept. 3. 22:12
 5/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Akkor passz. Mindenképpen jó lenne, ha látna orvos.
2021. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elmegyek a jövőhét folyamán. De sajnos errefelé hétvégén nincs rendelés, amikor pedig már lenne, akkor már úton leszünk, utána viszont biztosan felkeresem.
2021. szept. 3. 22:21
 7/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Érdemes lenne venned egy Canestest-et, az elvileg megmondja, hogy gombás vagy bakteriális fertőzésed van-e. Ha utóbbi, arra is van kúp. A Canesten Combi gombás fertőzésre van, ha bakteriális eredetű a problémád, akkor azért nem használ.
2021. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem vagyok híve a kísérletezésnek, de most lehet, hogy megérne egy próbát.
2021. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a holnapi nap lehetséges hogy veszek egyet.
2021. szept. 3. 22:30
 10/11 anonim ***** válasza:

3 nap alatt nincs az a probléma, amit ki tudsz kezelni, még orvos által felírt szerrel sem.

Betadine hüvelykúp mindenre is jó, de utána kell hüvelyflóra helyreállító is.

2021. szept. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!