Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lesz valami problémája a babának?

Lesz valami problémája a babának?

Figyelt kérdés
Bevettem egy szem nurofent. 32 hetes terhes vagyok. Nem szedtem semmi gyógyszert mostanában, sem paracetamolt se semmit. A második trimeszter elején kaptam antibiotikumot az orvostól. Meg mivel fejfájós vagyok azt mondta bevehetek egy nurofent de csak a legrosszabb esetben semmi mást. Nem fájt a fejem nagyon rég , máig. Egész nap fáj, sajog nem akar kiszűnni már nem bírtam tovább, bevettem egy nurofent. Aztán most olvasom a neten hogy semmiképp ne vegyem be. De megtörtént és most nagyon félek nehogy rosszat csináljak.

2021. szept. 3. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja nyugi. Nekem első gyerekemnél azt mondták csak panadolt szabad, a másodiknál meg, hogy csak rubophent. Az egyiknél ezt vettem be a másiknál azt, semmi baja nem lett egyiknek se. Ha a doki azt mondta legvégső esetben beveheted akkor biztos szabad. Egytől nem lesz baj, csak ne edd marék számra.
2021. szept. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vettem nurofent még szülés alatt, ha fájt valami paracetamolt de rég nem volt rá szügség. Remélem egytől nem lesz baja. Köszönöm a gyors választ!
2021. szept. 4. 00:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj!Én úgy tudom, hogy paracetamolt szabad szedni,de egy szemtől biztos nem lesz baj, főleg, hogy az orvos mondta,hogy beveheted.
2021. szept. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvos tanácsára beszeded, nem lesz bajotok nyugi
2021. dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!