Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki a tabletta elhagyása után...

Aki a tabletta elhagyása után közvetlenül esett teherbe lett-e problémája a terhességgel, ill. a babának?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
semmi probléma nem lett
2012. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod/baja nem lesz, akkor sem lenne, ha tabiszedés mellett estél volna teherbe.
2012. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nővérem volt ig, 4-5 év tabletta után, tökéletesen egészséges immár 3 éves kisfiúnak adott életet. Mondjuk neki volt gondja szülésnél, császározták is, de nem a tabletta miatt, hanem a testalkata miatt.
2012. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én még pár hetes babásan is szedtem a gyógyszert,mindenki megnyugtatott hogy nem lesz semmi baja és nem is lett.
2012. júl. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!!!

Még nem biztos a dolog, csak eddigi életemben egyszer voltam ilyen piszkodul rosszul, abból fiú lett :)

Védekeztünk, csak az óvszer sem tuti. Még csak két-három hét múlva telt volna le a három hónap.

2012. júl. 25. 11:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond, én megkérdeztem az orvosomat mennyit kell várni a gyógyszer abbahagyása után. Azt mondta nem kell, de 1 hónapot szoktak mondani azt is csak azárt, hogy lássák a menstruáció hogyan áll be. De ha az egy hónap alatt esek teherbe sem lesz semmi probléma, mert a gyógyszer gyorsan kiürül a szervezetből, ezért kell naponta szedni.
2012. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!