Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11 napja késik és még szűz...

11 napja késik és még szűz vagyok. Ötletek? Bővebben lent.16/L

Figyelt kérdés

Már 3 és fél éve menstruálok, 3 éve rendszeresen 26-28 naponta jött meg, viszont most 11 nap késésnél járok. NEM fogytam, nem ért stressz, váratlan dolog. Mióta meg kellett volna jönnie(aug 20) azóta megvannak a menstruáció előjelei, mellfeszülés, haspuffadás, hígabb folyás, viszont pár napja erősen görcsöl a hasam és a derekam is fáj, eddig ez nem volt jellemző a menstruációm előtt és alatt sem. Még szűz vagyok, terhes nem lehetek. Egyéb betegség miatt 3 hónapja antibiotikumot szedek, eddig nem okozott problémát. Szerintetek várjam meg a következő mensi időpontját vagy menjek el orvoshoz? Háziorvoshoz vagy nőgyógyászhoz? 16 évesen még lehet a gyermeknőgyógyászatra menni? Esetleg ötletek hogy mi lehet? Köszi!

16/L


2010. aug. 30. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszer-egyszer kimaradhat a vérzés minden probléma nélkül. Ha biztos vagy benne, hogy nem lehetsz terhes, akkor én a helyedben akkor mennék orvoshoz, ha a következő vérzés sem jön meg. De akkor mindenképpen.
2010. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Cickafark teabol igyal meg ehgyomorra 1 cseszevel mindennap, es helyre fog jonni.

Ezt betudod szerezni patikaba, vagy gyogynoveny szakuzletben, vagy pedig a dm-ben.

2010. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
normál esetben azt mondanám, hogy tini vagy előfordul, de mivel beteg vagy és gyógyszert szedsz hosszú ideje, inkább menj el a kezelőorvosodhoz, akitől az antibiotikumot kaptad, majd a nőgyógyászodhoz ( tudod inkább potyára menj, mint később megbánd, hogy nem mentél ;) )
2010. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a teát kipróbálom, holnap megyek veszek. Inkább az a zavaró hogy az előjelek megvannak már 12-13 napja plusz jöttek a görcsök is. Szept. 20-án lenne a következő kontrollom a kezelőorvosommal, jelenleg nyaral :S Szóval valószínűleg megvárom akkor a következő mensi időpontját addig meg kipróbálom a teát :)
2010. aug. 30. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:

a tea nagyon jó, engem is helyrehozott!

16 évesen egyébként még mehetsz gyereknőgyógyászatra, a Heim Pálban van egy nagyon rendes doktornő.:)

Jó egészséget!

2010. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. aug. 30. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Az antibiotikumtól késhet a menstruációd,és még egyéb mellékhatásai is lehetnek :) Nekem is ez volt

16/L

2010. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

DICSÉRTESSÉK A JÉZUS KRISZTUS!

ÚJRA ELJÖVE!

HALLELÚJA!

Te pedig biztos szűzmária reinkarnációja vagy!

HARE KRISNA! HARE KRISNA! KRISNA, KRISNA, HARE, HARE!

2010. nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!