Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Veletek volt már ilyen? Mit...

Veletek volt már ilyen? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Viszketett a hüvelyem, elmentem az orvoshoz volt mintavétel kiderült hogy gomba, kaptam rá gyógyszert de csak nem maradt abba a viszketés, másodszor elmentem megint gomba volt megint kaptam gyógyszert, még mindig viszketett utána. Harmadjára is elmentem akkor baktériumot mutatott ki, arra is kaptam gyógyszert de még mindig ugyanaz volt a helyzet. elmentem negyedjére és közölte hogy semmit nem találtak a mintában és ezért kaptam ilyen laktobacilusos tablettát hogy hátha amiatt van a viszketés hogy nincs elég laktobacilusom, azt is használtam de nem múlt el. Ilyenkor mit lehet tenni? Elgondolkodtam azon hogy velem van a baj vagy most akkor orvost kellene váltani
2021. szept. 8. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én megnézetném egy másik orvossal is, hátha ő tud valami újat mondani.
2021. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!