Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért betegszem meg mostanában...

Miért betegszem meg mostanában olyan gyakran? Az utóbbi 1évben már három alkalommal volt hüvelyi clamydhia fertőzésem. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal ki lett kezelve,és még is visszatért.Mit tehetnék ellene,hogy ne alakuljon ki ismét?A doki nem adott megelőzésként semmit.
2010. aug. 31. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az immunrendszereddel van gond! Egyél sok gyümölcsöt és zöldséget!
2010. aug. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kúpot is kaptál, akkor utána kell használni olyan kúpot, ami a hüvelyflórát rendbe teszi. Az orvosok ezt nem nagyon reklámozzák. Pl. Genia 92 kúp. Nem olcsó, de jó.
2010. aug. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kaptam olyan kúpot is,és nem tudom miért,de enyhe vérzésem volt tőle.Lehet,hogy már nagyon ki van a nyálkahártyám.:( Mindenesetre köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 31. 08:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg próbáld ki, amit mondtam. A Genia92 eszméletlen büdös, de engem rendbe hozott régen, sőt, ha úgy éreztem, hogy valami nem jó lent, akkor is 1-2 este használtam és nem jött ki semmi rajtam.
2010. aug. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A partneredet kezelték? Ha nem, tőle kapod vissza.
2010. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót szedsz? Ha igen, mióta?
2010. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!