Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz után hány % esély...

Abortusz után hány % esély van, hogy utánna nem eshetek teherbe?

Figyelt kérdés

Pozitívat jeleznek nekem a terhességi tesztek. Nagyon fiatal vagyok még a gyerek vállaláshoz, hiába lakok külön egy gyerekét még(!) nem lennék képes el tartani.

Ha lehet el vetetném fájó szívvel de tudom hogy ez a helyes.

Sok mindenkitől hallottam hogy ha egyszer lesz abortuszban részem akkor nagyon kevés az esély rá hogy utánna újra teherbe tudjak esni.

Szerintetek helyesen cselekszem?

Az abortuszról meg igaz amit írtam?

(18 éves vagyok)



2021. szept. 12. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Gyakorilatilag semmi esély erre, ez csak régen volt valószínübb valamivel.
2021. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Ez ma már nem jellemző.

A páromnak is volt terhességmegszakítása, pajzsmirigy betegség miatt, amiről akkor még nem tudtunk.

Miután rendeződtek a dolgok, ismét bele fogtunk a baba projektbe, a lányunk 16 éves, és makk egészséges.

2021. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
Komolyan ennyire fájt volna normálisan védekezni?
2021. szept. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez ma mar csak nagyon kis szazalekban rizikotenyezo. Aki ezt mondta neked, az ostoba volt. 18 evesen az abortusz a helyes dontes. Minel hamarabb, annal jobb. Lehet még gyereked. Nekem is vannak ismeroseim, akiknek volt abortusza, es azota mindegyik tobb gyereket is szult.
2021. szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

3

Komolyan fájt volna tovább görgetnu?

2021. szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

3-as:

Egyrészt úgy ítéled el a kérdezőt, hogy nem tudsz róla semmit... simán lehet, hogy kiszakadt az óvszer vagy ilyensmi.

Másrészt, ha pl. az oktatás nem adott teret a szexuális felvilágosításra, akkor a rendszert kell szidni, nem az áldozatot... elhiheted, hogy nem jókedvéből megy abortuszra.

Harmadrészt ha a szülei sem beszéltek erről neki nyiltan, akkor a szülőket kell szapulni, nem a kérdezőt.

2021. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hármaska, ezt a kérdést a szüleidnek is feltehetnéd.

Fogalmad sincs arról hogy milyen felelősségteljes döntéssel kapcsolatban b@szol ide egy szerinted vicces kommentet, úgy hogy semmilyen háttérinformációd nincs.

2021. szept. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ma már az abortusz nem igazán befolyásoló tényező. Sok ismerősömnek volt abortusza mégsem volt gond a terhességgel
2021. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt nekem is sajnos, hasonló okok miatt. Azóta van egy gyönyörű kisfiam és most várom a kistesót. Lelkileg borzasztó azóta is, de tudom, hogy ott akkor abban a helyzetben még rosszabb lett volna Neki 😔 Kitartást ❤
2021. szept. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
A többség szerintem nem védekezik rendesen. Van olyan biztos, aki a mellett lesz terhes, de akiket ismerek a megszakításos módszer mellett. Miért lenne muszáj elvetetni 18 évesen. Aki tudja magáról, hogy beteg, annak kombinálni kell a módokat, hogy biztos hogy ne legyen.
2022. okt. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!