Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után puffadás,...

Menstruáció után puffadás, mellfájdalom, hasszurkálás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pár napja menstruáltam, nem védekezünk,de mivel megjött így terhesség kizárva. Sose volt még ilyen tünetem mensi után közvetlenül
2021. szept. 14. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát,ha a terhesség kizárva akkor mit keres a teherbeesés kategóriában? Csak az lesz a tipped akkor :D

Menstruáltál,tehát terhes nem hiszem,hogy lehetsz ha a ciklusoddal se volt semmi baj.


Tesztelj,ha terhességre gyanakodsz,de én csak szimplán várnék pár napot ameddig elmúlik.

Ha nem múlik akkor nőgyógyász,mert akkor valami van a ciklussal és lehet hogy megint meg fog jönni.Nekem volt olyan,és kiderült hogy tényleg van baj,le kellett cserélnem egy vitamint amit akkor kezdtem szedni.:D

2021. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A női egészség kategóriába akartam tenni.
2021. szept. 14. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Van fejlemény? Nálam ugyanez a helyzet.
2021. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi. LH teszteket csináltam, de egyenlőre azok is csak halvány csíkosak. Arra gondoltam talán korán volt az ovum
2021. szept. 18. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!