Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez lehet terhesség...

Szerintetek ez lehet terhesség? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tudom, ezer ilyen kérdés van, de mégis kíváncsi vagyok a válaszaitokra :)!

Menzeszig még 1 heten van, viszont a mellem nagyon érzékeny,alig tudok hozzáérni. bal- és jobb oldalt egyaránt kisebb szurkálásokat, bizsergést érzek kb 4-5 napja, a derekam fáj.

Az előző menzeszem 2-3 napig tartott, kicsit másabb" volt, mint máskor.

Amúgy mindig 5 napig van.

(Nem tervezünk babát; tehát nem beképzelem..)

Szerintetek?



2020. jan. 11. 03:25
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Miért fontos, hogy az előző 2-3 napig tartott? Gondolod, hogy már akkor terhes voltál? Akkor van ez a mágikus dolog: terhességi teszt. Lepisiled és voálá.


Ha a mostaniból, akkor meg még korai bármilyen tünet.


Amúgy akkor is be lehet képzelni, ha valaki nagyon nem akar terhes lenni.

2020. jan. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam várom a teszttel még, ezért írtam ki, hogy ha esetleg valaki volt ilyen helyzetben, és tud tanácsot adni😀
2020. jan. 11. 04:12
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Nincs kizárva a terhesség. Csinálj egy tesztet, ha negatív, ismételd meg, ha nem jön meg.
2020. jan. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Addig olvastam el, hogy "menzeszig meg 1 het van".

Ne beszelj be semmit, egy het mulva, ha kesik, tesztelj es megtudod.

2020. jan. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem, milyen tanácsot tudnánk adni? Azt, hogy ha fáj a derekad, akkor terhesebb leszel? Komolyan hihetetlen. Erre csak válasz van, vagy igen, vagy nem, és azt sem mi mondjuk meg, hanem egy tesz 1 hét múlva.
2020. jan. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A menzeszeknek nem kell egyformáknak lenni...
2020. jan. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképp csinálok majd.
2020. jan. 11. 08:47
 8/8 anonim válasza:
Minden lehetséges véleményem szerint. Viszont nekem már menzesz előtt 1 héttel érzékenyebbé válik a mellem,a derékfájást pedig más is okozhatja,ha csak ennyi a tünet. Terhességi teszt mindenféle képen jó lehet,érdemes megpróbálni,ha már 2 hete megy ez a dolog. :)
2020. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!