Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magic Hair vagy Hair Bunny ?

Magic Hair vagy Hair Bunny ?

Figyelt kérdés

Sok jót hallottam de Sok negatívat is.


Így nem tudom melyiket érdemes venni ha egészségesebb ,dúsabb ,hosszabb hajat szeretnék ..


PCOS,IR ,PM alulműködés van nálam

Ezekre szedek Letroxot,Merckformint és Endroklinologus javaslatára 4000NE D3-vitamint .



#vitamin #hajnövesztés #HairBunny #PCOS,Inzulin Rezisztencia
2021. szept. 16. 06:05
A kérdező szavazást indított:
Magic Hair
Hair Bunny
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem, a fenti betegségekkel.

Én szedtem a Magic Hairt, a három hónapos kúra alatt meglehetősen sokat híztam tőle. A vége felé voltam kontrollon endokrinológusnál, említettem neki, hogy plusz vitamint szedek, nagyon csúnyán lecsszett, merthogy valamelyik B-vitamin származékot, ami abban van, a velünk ellentétes endokrin betegeknek szokták felírni, akik kórosan fogynak...


A betegségektől vacak a hajad állapota is, ha megfelelően beállítják az értékeidet és a testsúlyod is rendben lesz, a hajadon is meg fog látszani.

2021. szept. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem . Azért köszönöm
2021. szept. 16. 09:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Natur Tanyától a Szerves Szépségvitamint ajánlanám neked. Nagyon jó a hajnak, de a bőrnek és a körömnek is.
2021. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm .

Natúr Tanyától szedem a szerves D3 vitamint 4000NE-t

2021. szept. 17. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!