Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a Magic Hairról?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 19:51
 1/1 anonim válasza:
Szia, én black friday-es akcióban rendeltem meg a tablettákat, mert már régóta szerettem volna kipróbálni. Háromhavi adagot és rusk sampont, balzsamot és keratinos hajpakolást is adtak hozzá. Vékonyabb szálú és viszonylag kevés hajam van, amin nem segített az sem, hogy tavaly kipróbáltam a volumennövelő dauert (senkinek SEM ajánlom!). Még ugyan csak az első doboznál tartok, de alig hullik naponta pár szál ki és nagyon szép fényes lett tőle a hajam. Nekem kb havonta 1-1,5 cm-t szokott nőni, most két centit nőtt, mióta használom. Azt várnám, hogy dúsabb is lesz tőle a hajam vagy csak több babahaj lenne, de ez eddig nem törtét meg... Szerintem egy kissé túl van árazva, teljes áron sok lett volna, de így megérte.
2017. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!