Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miteszeres bőr ellen?

Dzseni5555 kérdése:

Miteszeres bőr ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok 1 honapja szedem a tenutan kapszulát amit a bőrgyógyászom írt fel. De semmit nem használt eddig annyit vettem eszre hogy zsíros lett tőle az arcam nem tudom hogy most azert mert a gyógyszer így hozza e ki a miteszereim vagy pedig ez mellekhatasa. Ja és egyre tobb rajtam a miteszer. Elszedem a gyógyszert es jovohonapba vissza megyek a bőrgyógyászhoz. Ti tudtok ajánlani olyan bőrgyógyászati gyógyszert ami hatásos volt nektek miteszerek ellen? Vagy szedett valaki tenutan kapszulát? Nektek mik a tapasztalataitok róla?

2021. szept. 16. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Először is:hogy étkezel? Milyen kozmetikumokat használsz? Mennyit mozogsz, dohányzol?

Dmben, Rossmanban kaphatók miteszeres bőrre való termékek.

De ha zsírosan étkezel, egész nap ülsz, kenhetsz bármit az arcodra, nem lesz jobb sajnos.

2021. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem is fognak eltunni, megfelelo arcapolasi rutin illetve egy nagyon jo kozmetikus kene, aki kitisztitja az arcod.


Mitesszerekre, tag porusra, zsiros borre nem kell szedni gyogyszert, bar gondolom, hogy a borgyogyasz nem erre irta fel, hanem makacs pattanasokra, ugye?

2021. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem gondolom azt hogy a miteszeres bőrre gyógyszert kellene szedni.

Én aknes bőrre medinacot szedtem, brutál erős gyógyszer de megeri.

2021. szept. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
10 eve jarok kozmetikushoz arc kezelésre de bele faradtam inkább egy eros gyógyszert szeretnek szedni ami eltunteti a miteszereim. Es igen mindennap reggel este apolom az arcam de ugyanolyan csunya mint volt.
2021. szept. 17. 13:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Mitesszerekre nincs gyogyszer, lehetetlent kersz.

Es milyen az arcapolasi rutinod? Hatha tudok segiteni valamiben, irdd le pontosan, termekeket is :)

2021. szept. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!