Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehetett ez a bugyimon?

Mi lehetett ez a bugyimon?

Figyelt kérdés
Tegnap este vettem észre, hogy a halvány rózsaszín francia bugyimon a hátsó részén két nagyon vékony, halvány barnás csík van, egy hosszabb és egy rövidebb. Megfogva az anyagot, olyan, mintha a csíkok vonalában vékonyabb lenne az anyag. Mosás után abban a két csíkban mintha nem lenne szín és átlátszik a bugyi. Lidl-ben vásárolt bugyiknál vettem ezt csak észre, és csak a világos színűeknél, főleg halványzöld, rózaszín és sárga színeknél. Halvány szürkénél, sötétebb kéknél, pirosnál nem. Újonnan vásárolt bugyiknál nem, hanem egy idő után jelentkezik. Mindegyiknél ugyanez a két csík. Többször vásároltam ezt a fajta bugyit ott és mindig ugyanez történik, ugyanezekkel a színekkel. Aggódtam, hogy esetleg széklet lenne, de aznap már voltam és megfelelően tisztálkodom. Vékony csík, olyan, mintha nem folytonos lenne, hanem szakaszos, nagyon halvány barnás frissen, mosva pedig színtelen és átlátszik ott az anyag. Megnéztem magam papírral is a mosdóban, mikor ezt eszrevettem, tiszta volt a papír. Ha valahogy széklet került volna rá, gondolom a papíron is látszott volna. Vagy esetleg valami fertőzés? Nincs tünetem.Tapasztalt valaki hasonlót ezekkel a típusú, vagy más bugyikkal?

2021. szept. 17. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vonalkód.
2021. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Összeszartad
2021. szept. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Töröld ki legközelebb jobban a feneked wc után.


Előről hátra hogy elkerüld a fertőzéseket, és alaposan. Használj nedves törlőt hozzá. Azaz popsitörlőt.

2021. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindig használok nedves WC papírt is.
2021. szept. 17. 10:36
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha nem töröltem volna ki rendesen (de most is használtam nedves WC papírt, mind minden esetben), akkor nem kellett volna olyannak lennie a papírnak, mikor észrevettem? Mikor észrevettem ezt, megtörölgettem magam alaposan WC papírral, de teljesen tiszta voltam. Akkor hogy szennyeződött el a bugyi?
2021. szept. 17. 10:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne WC papírt használj, a nedves se segít sokkal többet. A popsitörlőkendő se sokkal jobb. Sosem fogod tudni WC papírral annyira alaposan kitörölni mintha szimplán felé gugolnál a zuhanyrózsának, vagy bidének, és pár öblítéssel kimosnád alaposan, langyos vízzel.
2021. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy a WC papírral csak a felszínét törölgeted, nem tudsz belenyúlni rendesen. És akkor hiába látod tisztának, ahogy izzadsz a belsejében lévő maradék széklet, ez most undorító lesz, de kicsorog.
2021. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy egy kis pukival jött ki.
2021. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor ez valószínűleg tisztálkodási probléma lehet és nem esetleg széklettartási? Azt hittem, tökéletesen tisztálkodom. Sajnos nem mindig van lehetőségem rögtön lezuhanyozni, ha nem otthon vagyok. Otthon mindig rögtön tusolok nagy WC után. De máshol, pl.munkahelyen ezt nem tudom megoldani és ilyenkor nedves WC papír marad. Tisztának tűnt, de később láttam, hogy mégsem. Nagyon izzadtam tegnap a melegben, talán az is közrejátszott.
2021. szept. 17. 10:48
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem széklettartási probléma. Mindenkivel megesik. Hát igen, sajnos ez ilyen amikor az ember nem otthon megy el WC-re. Ha legalább 1x naponta otthon fürdésnél jó alaposan kimosod belül is, a végbélnyílásnál, nem lesz probléma.
2021. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!