Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most hogí wcén voltam a...

Most hogí wcén voltam a bugyimon kb közepétöl hátra felé nagy vizszerü pecsét volt most az lehetet magzatszivárgás vagy igy beizzadtam volna? Mit csináljak? 25hetes

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez most kicsit gusztustalan lesz, de először is szimatold meg... Ha van "szaga", akkor nagy valószínűséggel inkább izzadás. Én voltam már nyáron nagy pocakkal, és ráadásul kórházban, többször jártam hasonlóképpen (minden alkalommal ilyen meleg volt, mint most...), és szóltam, hogy lehet, hogy a magzatvíz szivárog. Kaptam egy anyagdarabot, be kellett tennem a fenekem alá, és ücsörögni kellett fél órát. A mennyiségből (ami akkor minimális volt) egyértelműen kiderült, hogy csak beizzadtam. Esetleg megpróbálhatod ezt is, vagy ha nagyon nyugtalanít, akkor bemehetsz a kórházba is, inkább nézzék meg, ha tényleg gyanús. De azt írod, hogy hátrafelé van a bugyidon, én simán izzadásra voksolok.
2013. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképpen azonnal orvos!Inkább 100 x menni feleslegesen mint már késő legyen .
2013. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj nehogy elmenj már ilyennel orvoshoz, kedves 2-es eléggé parázós ember lehet.

Ha szivárgás lenne, akkor is van időd bőven figyelgetni magad (tudom, nekem is volt).

Amúgy ilyen melegben nekem mindig beizzad, ráadásul terhesség alatt vízszerű, bő folyás is jelentkezhet, bármi lehet.

Figyeld magad, hogy tapasztalod-e továbbra is a jelenséget.

2013. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
cserálj bugyit, figyeld magad. Figyelj rá hogy en izzadj be igy ha van avlami akkor az magzatviz lehet, de lehet akár vizelet is.
2013. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 27 hetes vagyok és csak tegnap jöttem rá, hogy nekem terhességi inkontinenciám van, vagyis be-be pisilek....

Már egy ideje állandóan vizes a bugyim, hiába teszek be tisztasági betétet, gyakran cserélem, mégis állandóan vizes vagyok. Jó, izzadok, de ennyire?

Aztán szaglásztam és rájöttem hogy ez bizony pisi...

De jó, ilyenem még nem volt eddig :)

2013. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is izzadok, meg van egy kis folyásom is, nekem is nedves a bugyim folyton. Nagyon kicsi a valószínűsége hogy magzatvíz, ha amúgy nincs más panaszod.

De aggódni nem érdemes, az nem használ a baádnak, ha ez nagyon idegesít téged, menj el orvoshoz a napokban és nézesd meg magad.

2013. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!