Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok és ma reggel...

21 hetes vagyok és ma reggel egy nyúlós, átlátszó valami volt a bugyimon, mi lehetett?

Figyelt kérdés
Ugye még nem lehetett a nyákdugó? Úgy tudom, annak pirosas, barnás a színe és eres kicsit. Nagyon nem lenne jó, ha az lenne...Nem volt véres, teljesen tiszta és átlátszó volt. Másnak volt hasonló?
2013. okt. 6. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak bővebb folyás.
2013. okt. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Nyálkás folyásom szinte a kezdetektől van, csak ez most egy darabban jött ki.
2013. okt. 6. 07:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 szülésből kétszer színtelen kocsonyás anyag volt a nyákdugó, nem volt véres. Szerintem a biztonság kedvéért menj el dokihoz.
2013. okt. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyan volt, mint ovulációkor szokott lenni a méhnyák. Ha ez segít valakinek.
2013. okt. 6. 07:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Bemegyek ügyeletre, mert amúgy is 2000-es volt már a 16. héttől a méhszáj értékem. Majd megírom, mi volt. Drukkoljatok!
2013. okt. 6. 08:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet a nyákdugó volt,ja menj be jobb ha megnéznek :)
2013. okt. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam ügyeleten. Hál'Istennek teljesen zárt vagyok, a nyákdugó a helyén van. Viszont a gombás fertőzésem megint kijött és az okozott ilyen nyúlós vackot:-) Köszi a válaszokat. Minden jót nektek!
2013. okt. 6. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!