Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az hogy reggel...

Miért van az hogy reggel megjött és azota eléggé vérzes, ha ez nem lenne elég hánytam és erőm annyi sincs hogy ki menjek mosdoba?

Figyelt kérdés

Élek szexuális életet

Normálisan étkezem és nagyon ritka nálam a hányás

Viszont na két harapás után rohantam is


2021. szept. 20. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én is hasonlóan jártam ma. Úgy látszik, koronavírus. A vírusfertőzés okozhat gyulladást, ami vérzést okozhat, menstruáció esetén akkor biztos erősebb vérzést okoz. Ma nekem is erős hányingerem volt, olyan gyenge voltam, hogy járni is alig tudtam és nekem köztes vérzésem volt, de csak kicsit, két menstruáció között.
2021. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Esélyes a covid és bármi más is, menj orvoshoz!
2021. szept. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek menstruációs tünetek. Feltételezem mára már jobban is lettél.
2021. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne covid, egyes és kettes, indokoljátok már meg, mielőtt ilyen marhaságokat írtok ide. Mióta covid tünet a menstruáció és a hányás? Jó Isten, gyere le!


Kérdező, van ilyen, hogy az első napon hányhatsz, nyilván nem törvényszerű. Viszont ha ez sokáig fennáll, illetve rendszeressé válik, akkor ildomos kivizsgáltatni.

2021. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már sokkal jobban vagyok 🥰
2021. szept. 22. 14:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!