Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rámehet a kapcsolatom azért...

Rámehet a kapcsolatom azért mert endometriózisom van?

Figyelt kérdés

Szerintem az orvosom még időben felfedezte ezt a betegségem, mert minden évben járok nőgyógyászati szűrésre. Úgy kb. 3 hónapja tudok erről. A barátommal élvezem a szexet ez ellenére, a közösülés sem fáj, mint amiről sokan beszámolnak. A menstruációm se fáj jobban, mint ezelőtt a diagnózis előtt.

Most még az életemnek nem járok azon szakaszában, hogy gyereket szülnék, de egyszer majd lehet szeretnék. De ezután a diagnózis után nagyon le vagyok törve, hiszen ez a betegség sokaknál meddőséget okoz.

Nem tudom mivel érdemeltem ezt ki, eddig összesen 3 férfival volt szexuális kapcsolatom az egész életem során. Sokan meg olyan könnyen teherbe esnek, hogy csak egyet gondolnak, és már a kiválasztott férfitól teherbe is tudnak esni egyből. Meg az olyanoknak is könnyen gyerekük lesz, akinek sok férfival volt kapcsolata, illetve, aki eldobja az egyik gyerekét is, aztán szül egy másikat, azt meg neveli. Nem értem miért ilyen igazságtalan az élet.

Mindig szerettem volna gyereket, a barátom is szeretne, félek hogy ha nem leehetek terhes elfog hagyni engem.


2021. szept. 24. 15:07
 1/1 anonymousreview60 ***** válasza:
90%

"Nem tudom mivel érdemeltem ezt ki" Semmivel ez a gének (= rajtad kívül álló szerencsejáték) és a környezeti hatások játéka.

"eddig összesen 3 férfival volt szexuális kapcsolatom az egész életem során" Ez se nem érdem, se nem bűn.

"Sokan meg olyan könnyen teherbe esnek, hogy csak egyet gondolnak, és már a kiválasztott férfitól teherbe is tudnak esni egyből." Nagyapámék idején ez majdnem úgy ment - ahogyan anyám mondta -, hogy "Ha csak leült a férj az asszonnyal egy ágyba, abból gyerek lett.".

"Nem értem miért ilyen igazságtalan az élet." Mert ez egy lottójáték, és a gépet nem érdekli.


"Mindig szerettem volna gyereket, a barátom is szeretne, félek hogy ha nem leehetek terhes elfog hagyni engem." Nos, erre a megoldás, hogy most levetetsz egy rakat petesejtet és lefagyasztatod. És remélhetőleg nem lesz rá szükséged, és természetes úton megfogansz.

2021. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!