Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha el volt törve a medence...

Ha el volt törve a medence csontom és a szeméremcsontom akkor ugyan úgy szülhetek?

Figyelt kérdés
(csavarokat tettek bele)
2021. szept. 25. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Én attól félnék hogy szülés közben nehogy a csavarokat is kinyomjam...
2021. szept. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ezt tenyleg csak egy szakorvos tudna megmondani, nem mi.
2021. szept. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha maradandó károsodással gyógyultál, akkor elvileg erről tudnod kéne. Ha nem, akkor meg ugyanaz vagy, mint bárki más.
2021. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem - de nem vagyok orvos - a császár biztonságosabb lenne.
2021. szept. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen, orvost kérdezz mindenképp, de szerintem szülhetsz. De rám ne hagyatkozz mert én jóval butább ember vagyok az orvosoknál :)
2021. szept. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hol, hogyan volt törve, hol vannak a csavarok, hogy gyógyult, mekkora a medencebemeneted, mekkora a gyerek, stb.
2021. szept. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes szülhetsz is.háziorvosodat és akinél jársz terhes gondozásra attol kérdezhetsz meg
2021. szept. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem keresztcsont törésem volt, nem volt műtét , magától forrt össze . Hüvelyi úton szültem, nagyon lassú/nehéz szülésem volt és azt mondta a szülésznő , hogy lehet a törés miatt, mert előfordulhat , hogy nem szimmetrikus és így nehezen jött le a baba, nem sok választott el a császártól. Szerintem van esélyed a császárra, utólag lehet én is jobban jártam volna. A baba egészséges( ez a legfontosabb nyilván ), de engem nagyon megkínoztak.
2021. szept. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!