Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülési utáni medence fájdalom?

Szülési utáni medence fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szülés óta rettenetesen fáj a medencém,farcsontom,ha megnyomom fenekem akkor úgy is érezni a fájdalmat,onnan jöhet.. napról napra jobban fáj,leülök és pár perc múlva már sírva kell,hogy felkeljek. Fekvés sem jó már. Olvastam,hogy esetleg szeméremcsont szétnyílás lehet a háttérben?! Valaki volt már így esetleg? Kicsit megijedtem,mert műtétrôl is olvastam.. 2 hét múlva kapram időpontot dokihoz.



2020. márc. 1. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek volt hasonlóan, vissza kellet mennie pár nap múlva szülés után, el volt törve a farokcsontja 😟

Egy rtg neked se ártana.. Jobbulást!

2020. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hasonlókat olvasok :( 4 hét telt el azóta,már el kellett volna mennem tudom! Viszont mindenki mondta,illetve én is meg voltam győződve arról,hogy csak regenerálódnom kell hisz a szülés is kicsit nehézkesen ment, és el fog múlni,de sajnos nem! :( borzalmas.
2020. márc. 1. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt valami, szerencsere 5 het utan kezdett elmulni, de addog iszonyatosan fajt, en se tudtam se ulni, forgolodni fekvesnel, mert szinte orditottam. Aztan egyre jobb lett es eszre se vettem ugy elmult a fajdalom szerencsere.
2020. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ennek örülök,hogy csak így elmúlt.🙂 Remélem nekem is elmúlik magától minden beavatkozás nelkül.. de majd nemsokára (remélem) meg tudom mi a pontos baj. Csak olyan sok rosszat olvastam már,meg ijeszt.
2020. márc. 1. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad olvasgatni, lesz ami lesz! :) én is túl szoktam parázni az ilyeneket, de ezzel pont nem foglalkoztam, mert nekem annyit mondott a doki is a védőnő is, hogy vagy elmúlik, vagy nem... úgy voltam vele hogy ha még fáj pár hónapig majd akkor elmegyek dokihoz. De ne félj, tuti nincs nagy baj, én is sírtam úgy fájt! Kitartást, szerintem nemsokára neked is helyre jön!
2020. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is megrepedt, borzalmas volt, kb.1 évig éreztem egyre kevésbbé. Nekem azt mondták semmi teendő, rendbe jön. Így lett. De dokihoz menj el mert lehet akar más is. Jobbulást.
2020. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 hetes kontrollon említsd meg
2020. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!